Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Trucha > Brim

Brim

wobler na rzeke hand made
wobler na rzeke hand made
woblery trucha na rzekę
skuteczne uniersalne woblery
jakie woblery na rzekę
Cena:

47.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Nasza najnowsza propozycja na sezon 2023. Wobler zbudowany przez Rafała Kostarskiego celowo na nasza prośbę. Celowo na wielką rzekę jako wobler ogólnego zastosowania. Priorytetem była lotność, drobna praca i multiinstrumentalność jeśli chodzi o zastosowanie na rzecznych drapieżnikach. Te właśnie płaskie deseczki o nazwie Brim łowią z nami najczęściej na warszawskim odcinku Wisły.

Trucha Brim to przynęta pierwszego wyboru na wielką nizinna rzekę. Jej podstawową cechą jest lotność dzięki czemu poślesz wobler na znaczne odległości. Kolejna rzecz to drobna migotliwa praca połączona z nieznaczną pracą ogonową. Niewielki, smukły i drobny Brim został pomalowany w najbardziej klasyczne barwy stosowane na rzeczne drapieżniki. To nasze ulubione i najbardziej skuteczne smaki woblerów wiślanych. Brim został stworzony na niezbyt głęboka wodę najlepiej sprawdza się w nurcie rzeki o głębokości od pół metra do około trzech metrów. Dzięki swojej pracy i wielkości doskonale sprawdza się na kleniach, boleniach ale łoi tez okonie sandacze i szczupaki. Często na te właśnie woblery mieliśmy przyłowy sumów.
Najczęściej stosujemy tę przynętę prowadzą ja w poprzek nurtu. Staramy się aby napływał na kamieniste rafy najwolniej jak to tyko możliwe. Często stosujemy pauzy i delikatne podciągnięcia podczas których Brim nabiera wigoru. Często tez łowiąc w głębszych rynienkach wstawiamy wobler niemal w miejscu i podciągamy go płynnie szczytówką kija tak aby pracował najbliżej kamieni czy korzeni.

ModelDŁUGWAGACena
BL6,5cm9g47.00 PLN
SI6,5cm9g47.00 PLN
GI6,5cm9g47.00 PLN
OL6,5cm9g47.00 PLN
ZESTAW 4SZT6,5cm9g179.00 PLN
ModelCena
BL47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
SI47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
GI47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
OL47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
ZESTAW 4SZT179.00 PLN -+
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.23 s