Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery sumowe > Baryłka

Woblery sumowe - Baryłka

woblery sumowe paweł grzecznik
woblery sumowe paweł grzecznik
wobler na suma pg
wobler sumowy grzecznik
kolory woblery sumowe
Cena:

67.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Bardzo ciekawy wobler o szerokim zastosowaniu. Tego typu korpus i gabaryty charakteryzują woblery sumowe o mocnej i agresywnej akcji. Baryłka to przynęta zaprojektowana celowo do łowienia sumów, jednak jak się okazuje, wielu wędkarzy stosuje ten model woblera na grube okonie oraz szczupaki.

Lotny i pracujący na głębokości do około 3 metrów wobler idealnie sprawdza się jako typowy uniwersał. Śmiało możesz nim łowić w rzece obławiając niezbyt głębokie rynny, kamieniste opaski czy przelewy. W jeziorze koniecznie sprawdź go podczas łowienia szczupaków i okoni. Baryłka to wobler, który charakteryzuje się bardzo wyraźną pracą, która opiera się o ostre, ale drobne wychylanie ogonka. Przynęta nie stawia mocnego oporu podczas prowadzenia, w związku z tym możesz nim łowić przez wiele godzin nawet w dużym nurcie.  Baryłka to wobler o zwartej konstrukcji, zbudowany tak, abyś mógł łowić nim nawet największe sumy. Gruby drut przeciągnięty jest przez całą długość, a drewniany korpus został utwardzony i pokryty brokatową tkanina, która dodatkowo została zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru.

Nasza baryłka zbrojona jest standardowo w dwie kotwice w rozmiarze 4. Tak przygotowany wobler możesz śmiało stosować na wszystkie drapieżniki. Jeśli jednak wybierasz się na sumy, sugerujemy przynętę uzbroić w jedną kotwicę na ogonie, lub dwie mniejsze kotwice o zwiększonej wytrzymałości. Tu kotwice które stosujemy do zestawów na suma - MOCNE KOTWICZKI - BKK FANGS 62.

ModelDŁUGWAGACena
SE6,5cm17g67.00 PLN
WH6,5cm17g67.00 PLN
SI6,5cm17g67.00 PLN
ORG6,5cm17g67.00 PLN
ZESTAW 4SZT260.00 PLN
ModelCena
SE67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 17g
WH67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 17g
SI67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 17g
ORG67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 17g
ZESTAW 4SZT260.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.53 s