Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Klepanka Aglia 5

Obrotówki na szczupaka - Aglia 5

błystki obrotówki na szczupaka
błystki obrotówki na szczupaka
duże obrotówki  na szczupaka
obrotówki na szczupaka

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Obrotówki na szczupaka - Klepanka Aglia 5

Obrotówki na szczupaka to pozycja obowiązkowa w pudełku każdego wędkarza. Duże i lotne obrotówki w wielu sytacjach nie maja sobie równych i bija na łeb na szyję inne przynęty. Najwyższej jakości ręcznie klepane obrotówki na szczupaka w rozmiarze przeznaczonym na grube okonie oraz szczupaki. Cechą wszystkich klepanek jest doskonała praca nawet przy najwolniejszym prowadzeniu. Przynęty nie są wrażliwe na zmianę szybkości prowadzenia czy zawirowania wody. Pracują w każdych warunkach. Duże klepanki - jak Aglia 5 - to doskonale obrotówki na szczupaki łowione w niezbyt głębokiej wodzie. Są bardzo lotne i możemy je poprowadzić niemal na każdej głębokości.

ModelDŁUGWAGACena
K5 MIEDZIANA10cm14g28.00 PLN
K5 MOISIĘŻNA10cm14g28.00 PLN
K5 SREBRNA10cm14g28.00 PLN
ZESTAW 3SZT81.00 PLN
ModelCena
K5 MIEDZIANA28.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
K5 MOISIĘŻNA28.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
K5 SREBRNA28.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
ZESTAW 3SZT81.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
gienon
Ok.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Duże obrotówki na szczupaka - Klepanka Aglia 5

Ci co łowią szczupaki doskonale wiedzą, że sporych rozmiarów wirówka to przynęta, która ma swoje oddzielne miejsce w ważnym pudełku szczupakowym. Ciężkie i lotne obrotówki na szczupaka doskonale sprawdzają się zarówno w jeziorach gdzie będziemy łowili na górkach lub blatach oraz w wodzie płynącej. Bez względu na okres w sezonie, obrotówki zawsze wykazują się duża skuteczności i to właśnie te przynęty mimo popularności, gum, jerkówi i innych wymyślnych przynęt od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem wędkarzy.

Błystki obrotowe na szczupaka jak nimi łowić

Dla wielu wędkarzy obrotówka to przynęta najprostsza w obsłudze jednak jak się okazuje większość wędkarzy stosuje najprostszy sposób prowadzenia przynęty, który charakteryzuje się jedynie zwijaniem linki. Obrotówka pozwala na wiele różnych sposobów łowienia ale przede wszystkim sposobów ich wykorzystania. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych model, które przynoszą fajne efekty:
1.46 s