Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Pomorskie > Dyster 60

Dyster 60 - Wobler z blaszką

Min. cena w zł z 30dni przed obniżką 38.00
Cena:

38.00 PLN


28.00

 PLN
zyskujesz 10.00 PLN
PayPo płać do 30dni po zakupie
PROMOCJA
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Wyjątkowa przynęta, która jak się okazuje stosowana była w wielu krajach od wielu lat do połowu pstrągów potokowych. Dyster to nasza fantazja i kontynuacja bardzo skutecznych przynęt, które zawierają w sobie połączenie woblera, jerka oraz nieco cykady i wirującego ogonka. Ta nietypowa przynęta posiada cechy, niespotykany w innych wabikach. Po pierwsze niebywała lotność i celność połączona z powolnym tonięciem. To jednak mało! Dyster to przede wszystkim niespotykana praca. Charakter przynęty możemy określić jako wyjątkowo nieszablonowy jednak dominującym zachowaniem tych woblerków jest lustrowanie z niewiarygodna intensywnością. Do tego wszystkiego należy jeszcze wspomnieć o niekontrolowanych mykach i odskokach.
Dyster to bardzo uniwersalna przynęta, która może posłużyć do łowienia pstrągów, okoni i kleni. Większe rozmiary świetnie nadają się do łowienia boleni. Wobler najlepiej sprawdza się podczas prowadzenie po skosie – pod prąd. Wówczas bardzo intensywnie migocze i co kilka chwil odskakuje do boków. Warto podczas prowadzenia stosować pauzy, podczas których przynęta nadal bardzo atrakcyjnie się kolebie. Bardzo nietypowa konstrukcja przynęty, na ogonku której jest zamocowana blaszka na przegubie pozwala na bardzo szerokie zastosowanie a wspomniana blaszka daje dodatkowe refleksy, które wabią ryby do ataku. Zbrojone w kotwice #8.

Przynęta tonąca pozwala na prowadzenia od samego lustra wody do głębokości, w zależności od nurtu do maksymalnie 1,5metra.

ModelWAGACena
GRF9g38.00 PLN
28.00 PLN
OL9g38.00 PLN
28.00 PLN
ZESTAW 2SZT148.00 PLN
44.00 PLN
ModelCena
GRF38.00 PLN
28.00 PLN
-+ parametry
WAGA: 9g
OL38.00 PLN
28.00 PLN
-+ parametry
WAGA: 9g
ZESTAW 2SZT148.00 PLN
44.00 PLN
-+
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.75 s