Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Czapki > Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Beanie

Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Beanie

Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Beanie Czapka wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Beanie Czapka wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Beanie Czapka odprowadzająca wilgoć

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Czapka wędkarska Geoff Anderson TechnicalMerino Dri-release wykonana jest z wyjątkowego materiału. Dri-release to wyjątkowa mieszanka poliestru nadającego się do recyklingu i naturalnej wełny Merino. Dri-release przyspiesza tempo uwalniania wilgoci i wypycha wodę i pot na zewnątrz ubrania i w powietrze. Dodatkowe wzmocnienie w postaci wbudowanego FreshGuard® zapewnia niezrównaną kontrolę zapachów. Oprócz dobrze wyważonej tkaniny zastosowaliśmy tkanie „w kropki”, które zapewni Ci doznanie magicznego mikroklimatu.
 
Czapka Geoff Anderson Technical Merino Dri-release to jeden z szerokiej gamy produktów z tej serii. Innowacyjne mieszanki tkanin określane jako TechnicalMerino zapewniają chłód, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe, nie zmywają się z upływem czasu.
 
Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych w czapce TechnicalMerino Dri-release pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza. Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny w połączeniu z wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
Dri-release Beanie137.00 PLN
ModelCena
Dri-release Beanie137.00 PLN
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.46 s