Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Czapki > Geoff Anderson Wizwool ULF Black

Geoff Anderson Wizwool ULF Black

Geoff Anderson Wizwool ULF Black czapka wędkarska
Geoff Anderson Wizwool ULF Black czapka wędkarska
Geoff Anderson Wizwool ULF Black
Geoff Anderson Wizwool ULF Black, czapka z wełny Merino
Cena:

187.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Geoff Anderson WizWool Ulf to czapka z dzianiny Merino. W jej skład wchodzi trwała, elastyczna i miękka mieszanka techniczna Merino, łącząca w sobie to, co najlepsze z przędzy naturalnej i syntetycznej. Jest wytrzymała i utrzymuje ciepło w każdą zimną pogodę.
 
Wełna Merino z której wykonana jest czapka wędkarska Geoff Anderson WizWool Ulf to materiał chwalony na całym świecie za miękkość, oddychalność i właściwości regulujące temperaturę. Ponadto wełna Merino jest w 100% naturalna, odnawialna i biodegradowalna. To zdrowe włókno, które zapewnia łagodniejszy kontakt ze skórą. Jej powierzchnia pochłania opary potu i przenosi je na zewnątrz w celu efektywnego odparowania. Dzianina ta tworzy również otwarte kanały powietrzne, które znacznie poprawiają oddychalność.
 
Mieszanka wełny Merino zapewnia klasyczny komfort z kontakcie ze skórą, ciepło i odprowadzanie wilgoci. Dzianina ta jest wygodna, odporna na zapachy, trwała i zatrzymuje ciepło nawet, gdy jest mokra. Część syntetyczna (akryl) zwiększa trwałość i zapobiega kurczeniu się wełny oraz znacznie wydłuża jej żywotność. Pokochasz ogólne, luksusowe poczucie ciepła i komfortu, jakie zapewnia czapka Wiz Wool Ulf.
 
Czapka Geoff Anderson WizWool Ulf składa się w 50% z czystej wełny Merino i 50% akrylu. Wersja w kolorze czarnym.

ModelCena
Wizwool ULF Black187.00 PLN
ModelCena
Wizwool ULF Black187.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.13 s