Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Odzież wędkarska i akcesoria > Czapki > Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Beanie

Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Beanie

Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Beanie czapka wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Beanie czapka wędkarska
Cena:

137.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Czapka Geoff Anderson TechnicalMerino18,5 Micron to corocznie odnawialny, w 100% naturalny produkt. Jest trwały w użyciu, a pod koniec jego cyklu życia podlega recyklingowi i biodegradacji. To włókno o grubości 18,5 mikrona wchłania pot, nie powodując przy tym wilgoci i dyskomfortu, a przy tym pochłania wilgoć i generuje ciepło.
 
Tkaniny TechnicalMerino, które znajdziemy w czapce Geoff Anderson Technical Merino 18,5 Micron, zapewniają chłód, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe, nie zmywają się z upływem czasu.
 
Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych w czapce TechnicalMerino 18,5 Micron pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza. Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny w połączeniu z wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
18.5 Micron Beanie137.00 PLN
ModelCena
18.5 Micron Beanie137.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.76 s