Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Wędkarstwo podlodowe > Wędki podlodowe litewskie > Finka

Wędka podlodowa Finka

wędka podlodowa finka
wędka podlodowa finka
wędki podlodowe finka
wędki na lód finka
Cena:

64.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Oryginalna litewska wędka podlodowa Finka. Dokładnie taki sam model wędki jaki stosuje się u naszych wschodnich sąsiadów do łowienia okoni z lodu. Wędka podlodowa Finka to najbardziej popularna do szybkiego łowienia okoni za pomocą blaszek podlodowych oraz mniejszych poziomek. Wielu wędkaryz stosuje tez Podlodówki Finka do łowienia na duże żuki i kozy.
Wędka wykonana jest na blanku węglowym na którym zamocowane są mikro przelotki. W dolnej części zamocowany jest kołowrotek pełniący jedynie magazyn żyłki.  Dzięki takiej konstrukcji wędki są niebywale czułe. Szczytówka wędki dekorowana jest fluo omotka, która pełni dodatkowo sygnalizator brań.

Jak i gdzie stosować wędki podlodowe Finka

Zastosowanie jest bardzo uniwersalne, jednak głównym zadaniem tej specyficznej wędki jest szybkie łowienie na lodzie. Kołowrotek służy jedynie jako magazyn żyłki. Hol ryby realizujemy za pomocą dłoni.  Dokładnie tak łowią Finowie, Szwedzi oraz oczywiście nasi wschodni sąsiedzi. Za pomoca takiej wędki będziemy mogli prowadzić przynęty od jednego do kilkunastu gramów. Blank jest bardzo szybki i sztywny dzięki czemu pozwala na precyzyjne animowanie przynęty. Wielu wędkarzy ocenia wędki podlodowe finka jako najbardziej precyzyjne wędki podlodowe.Najlepsze i najbardziej komfortowe zastosowanie takiej wędki podlodowej to woda od 50cm do nawet kilku metrów. Dostępna jest również dłuższa wersja tej wędki (składana) - Finka Tele

ModelDŁUGCena
Finka45cm64.00 PLN
ModelCena
Finka64.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 45cm
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.06 s