Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Wędkarstwo podlodowe > Przynęty podlodowe > Czort Wyszkowski

Czort Wyszkowski

duże żuczki podlodowe
duże żuczki podlodowe
żuczek podlodowy duży
czort żuczek podlodowy
żuczki podlodowe hand made
Cena:

12.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Czort Wyszkowski to kolejna przynęta naszego pomysłu. Połączenie miniaturowej blaszki z klasycznym czortem czy jak kto woli żuczkiem podlodowym. Założeniem było zbudowanie przynęty o bardzo ostrej, agresyjnej pracy ale jednocześnie maksymalnie drobnej i filigranowej. W ten sposób powstał Czort Wyszkowski czyli bocznie spłaszczony czort, który może zostać wykorzystany na wiele różnych sposobów podczas wędkowania na lodzie.
Przede wszystkim jest to gruby i tłusty żuczek podlodowy, który najlepiej sprawdza się nam na głębokiej wodzie choć mieliśmy na niego świetne efekty nawet w samych trzcinach. Zazwyczaj stosujemy go na kantach i spadkach od czterech do nawet ośmiu metrów. Na delikatnej wędce podldowej z cieniutka żyłka pozwala na bardzo atrakcyjna animację na znacznych głębokościach. Wyposażony jest w trzy mocne i ostre haki, pozwalające na pewne zacięcie i holowanie rekordowych okoni.
Wyszkowskie Czorty dostępne są w trzech podstawowych kolorach. Często naczesz prywatne czorty dodatkowo dekorujemy lob zmieniamy im kolor. Zazwyczaj stosujemy lakier do paznokci czarny lub brązowy. Wielu wędkarzy maluje te żuczki na kolor rubinowy. Najmniejsze blaszki lub grube czorty warto połączyć z specjalnie do tego przygotowana wędka podlodową. Idealnie sprawdza się do takich przynęt - wędka podlodowa finka.

ModelDŁUGWAGACena
ZŁOTY1,5cm1g12.00 PLN
MIEDZ1,5cm1g12.00 PLN
SREBRO1,5cm1g12.00 PLN
ZESTAW 3SZT33.00 PLN
ModelCena
ZŁOTY12.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 1,5cm
WAGA: 1g
MIEDZ12.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 1,5cm
WAGA: 1g
SREBRO12.00 PLN parametry
DŁUG: 1,5cm
WAGA: 1g
ZESTAW 3SZT33.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.21 s