Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Wędkarstwo podlodowe > Przynęty podlodowe > Trapez

Trapez

błystki podlodowe trapez
błystki podlodowe trapez
błystki podlodowe rękodzieło trapez
błystki podlodowe na okonia
skuteczne błystki podlodowe
Cena:

18.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Błystka Podlodowa Trapez to synonim najwyższej jakości rękodzieła w świecie wędkarstwa podlodowego. Jest to przynęta, która łączy tradycyjną konstrukcję, prawdopodobnie pochodzącą z terenów wschodniej Polski, z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Oferowana w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, Trapez przyciąga uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim dzięki niespotykanym właściwościom wynikającym z unikalnej budowy.

Charakterystyczna dla Trapeza jest wyjątkowa konstrukcja z ciężkim dołem nadlanym cyną i lekką, szeroką górą, która pełni rolę steru przynęty. Dzięki temu, akcja błystki jest nieregularna i bardzo atrakcyjna - ostra lustrzana refleksja przy jednym szarpnięciu, a przy następnym dynamiczne odjechanie do boku. Ta przynęta ma swoje korzenie w prototypie stworzonym przez Remigiusza Kopieja, który dzięki niej odnosił sukcesy w łowieniu wielkich okoni w lubuskich jeziorach.

Jeśli chodzi o prowadzenie Błystki Podlodowej Trapez, to najpopularniejszym sposobem jest jej zbrojenie w lekką wędkę podlodową z kiwokiem lub delikatną szczytówką. Zalecana jest żyłka podlodowa o grubości od 0,12 do 0,16. Trapez jest wyjątkowo efektywna w wodach o głębokości od 1 do 10 metrów, a jej prowadzenie może być bardzo zróżnicowane – od długich, płynnych szarpnięć po krótkie, szybkie błyski. Ważna jest zmienność w prezentacji przynęty, aby zwiększyć jej skuteczność.

Wybierając Błystkę Podlodową Trapez, decydujesz się na przynętę unikatową, której nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Jest to przynęta wszechstronna, skuteczna w różnych warunkach i głębokościach, sprawdzona i ceniona przez doświadczonych wędkarzy. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodność i trwałość, a przede wszystkim niezapomniane emocje i efektywność podczas zimowych połowów. Trapez to idealny wybór dla zarówno doświadczonych wędkarzy, jak i początkujących entuzjastów, którzy pragną wzbogacić swoje wędkarskie doświadczenia.

ModelCena
MIEDZ18.00 PLN
MOSIĄDZ18.00 PLN
SREBRO18.00 PLN
ZESTAW 3SZT51.00 PLN
ModelCena
MIEDZ18.00 PLN -+
MOSIĄDZ18.00 PLN -+
SREBRO18.00 PLN -+
ZESTAW 3SZT51.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.34 s