Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Wędkarstwo podlodowe > Wędki podlodowe St.Croix > St. Croix Mojo Ice

St.Croix Mojo Ice

St. Croix Mojo Ice wędka podlodowa
St. Croix Mojo Ice wędka podlodowa
Cena:

337.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Wędki podlodowe St.Croix Mojo Ice pojawiła się na rynku w 2017 roku i niedawno dodano jej kosmetyczne udogodnienia - nowa wersja tych wędek oznaczona jest symbolem MJI. Wędki wyposażone zostały w specjalny uchwyt na kołoworotek zaprojektowany tak, by pasował idealnie do wszystkich technik łowienia. Blanki skonstruowane zostały z mocnego włókna węglowego i uzbrojone w przelotki ze stali nierdzewnej zaprojektowane tak, by zminimalizować przymarzanie. Ugięcie wędki charakteryzuje się pracą szczytową progresywnie przechodzącą w półparabolę. Do tego dzielona rękojeść z korka premium lub mocnego tworzywa EVA zapewnia komfortowe łowienie przez wiele godzin.
Wędki podlodowe z serii St.Croix Mojo Ice od wielu lat są wybierane przez bardzo duże grono wędkarzy podlodowych, którzy cenia sobie przede wszystkim komfort oraz jakość produktów. Mojo Ice to bardzo uniwersalne wędki, które względem modelu wykorzystasz w wielu technikach połowu.

ModelDŁUGMOCCZĘŚCICena
MJI24UL61 cmUL1337.00 PLN
MJI32M81 cmM1367.00 PLN
MJI24M61 cmM1337.00 PLN
ModelCena
MJI24UL337.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 61 cm
MOC: UL
CZĘŚCI: 1
MJI32M367.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 81 cm
MOC: M
CZĘŚCI: 1
MJI24M337.00 PLN parametry
DŁUG: 61 cm
MOC: M
CZĘŚCI: 1
miczu303@poczta.fm
Co tu dużo pisać wędka jak Maybach wśród innych wedeczek budżetowych.Łowie na tzw.szarpaka na rybki o gramaturze 4-5 gram dobrze czuć brania przy okoniu 30 cm pięknie pracuje.Nsprawde polecam !
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Wędki St.Croix Mojo Ice. Charakterystyka modeli.

Seria wędek Mojo Ice to jedna z najczęściej wybieranych wędek z naszej oferty. Specjalnie na prośbę naszych klientów, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej wędki do określonej metody połowu, poniżej przedstawiamy charakterystykę wędek podlodowych St.Croix Mojo Ice. Poniższe zestawienie oparte jest o nasze podlodowe doświadczenie wynikające z korzystania właśnie z modeli MJI. Zwrócić należy uwagę, że poszczególne model i i cha charakterystyka w pewnym stopniu pokrywają się ze sobą. W charakterystyce przedstawimy najbardziej komfortowe wykorzystanie wymienionych modeli.

MJI28UL

 Zdecydowanie najlżejsza i najbardziej delikatna wędka Podlodowa z serii. Przeznaczona jest głównie do bardzo delikatnego łowienia ryb na lodzie. Mimo swojej finezji posiada napradę spory zapas mocy i w związku z tym daje możliwość holowania naprawdę sporych ryb. Model Mojo Ice MJI28UL wybierany jest zazwyczaj do dwojakiego zastosowani. Po pierwsze wykorzystywany jest przez wędkarzy łoiących okonie na płytkiej wodzie czyli tam gdzie potrzebna jest finezja oraz delikatne żyłko oraz blaszki. Po drugiej stronie właśnie model St.Croix Mojo Ice MJI28UL to kijek stosowany przez wędkarzy łowiących grube okonie z dużej głębokości na drobne blaszki. Finezja wędki pozwala na operowanie najcińszymi żyłkami i blaszkami ważącymi od 1 do 4 gramów.

MJI28ML

Reprezentant grupy najbardziej popularnego Mojo Ice w naszej ofercie. Wielozadaniowy i bardzo uniwersalny model, który radzi sobie zarówno z blaszkami ważącymi dwa gramy oraz takimi których waga sięga sześciu, siedmiu gramów. Pełne ugięcie oraz bardzo dynamiczna akcja pozwala na łowienie w dużej głębokości przy wykorzystaniu bardzo delikatnej żyłki. Model MJI28ML najczęściej wybierany jest do łowienia w wodzie od 2 do10 metrów. Piękna głęboka akcja pozwala na komfortowe holowania największych okoni.

MJI28M

Lider w naszej klasyfikacji jeśli chodzi o ilość sprzedanych modeli oraz możliwość zastosowania w naszych łowiskach. Ten model poza blaszkami o wadze od 3 do 8 gramów poradzi sobie z niewielkimi poziomkami, które w prawidłowy sposób będzie prowadził. Tak jak wszystkie kije w Seri Mojo Ice, model MJi28M to kijek o pełnym i głębokim ugięciu co szczególnie ważne jest podczas łowienia grubych okoni. Model St.Croix Mojo Ice MJI28M to świetna wędka Podlodowa, która potraktujemy jako kij podstawowy na lód. Doskonały do szybkiego łowienia na wszelkiej maści blaszki.

MJI32MH

Znacznie mniej popularny ze względu na swoją moc, model Mojo Ice MJI32MH zazwyczaj wybierany jest przez wędkarzy którzy lubią łowić grube okonie z głębokiej wody. Świetny do żyłki od 0,16mm do nawet 0,25mm. Doskonały do dużych i ciężkich blaszek podlodowych, pilkerków czy całkiem sporych poziomek. Wędka Podlodowa MJI32MH to solidna wędka Podlodowa, która świetnie podbija blaszki o wadze nawet do 15 gramów. Akcja wędki przypomina nieco, charakter wszystkich krótszych modeli Mojo Ice, jednak model MJI32MH posiada nieco bardziej widoczna pracę szczytową, dzięki czemu pozwala na jednoczesne wykorzystanie kija do cięższych blaszek oraz nieco delikatniejszych blaszek. Ten właśnie model sugerujemy wybierać na grube, jeziorowe okonie
2.39 s