Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Rękawice > Geoff Anderson Technical Merino Glove

Geoff Anderson Technical Merino Glove

Geoff Anderson Technical Merino Glove Rękawice wędkarskie z wełny merino
Geoff Anderson Technical Merino Glove Rękawice wędkarskie z wełny merino
Geoff Anderson Technical Merino Glove Rękawice wędkarskie
rękawiczki dla wędkarzy Geoff Anderson Technical Merino Glove
Cena:

137.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Rękawice Geoff Anderson TechnicalMerino wykonane są w 96% z super cienkiej wełny merino. Jest ciepła, lekka i odprowadza wilgoć. Nasza wełna pochłania i oddaje ponad 10 razy więcej wilgoci niż włókna syntetyczne. Idealny wybór do wędkowania.

Nie tylko Twoje dłonie pozostają gorące, nawet gdy są mokre, ale także zapewniasz sobie dużą swobodę ruchów. Nasze włókno TechnicalMerino reguluje temperaturę, dzięki czemu rękawice mogą być używane od jesieni do wiosny. W dłoni znajdują się gumowe kropki, które zapewniają pewny chwyt wędki. Rękawiczki wędkarskie Geoff Anderson Technical Merino nie pochłaniają zapachów.

Nasze innowacyjne mieszanki tkanin TechnicalMerino zapewniają chłód, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ nasze tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe. Nie zmyje się z upływem czasu. Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza.

Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny oraz wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
GLOVE137.00 PLN
ModelCena
GLOVE137.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.05 s