Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Rękawice > Geoff Anderson Technical Merino Glove Fingerless

Rękawice bez palców - GEOFF ANDERSON TECHNICAL MERINO

Geoff Anderson Technical Merino Glove fingerless, Rękawice wędkarskie bez palców z wełny merynosów
Geoff Anderson Technical Merino Glove fingerless, Rękawice wędkarskie bez palców z wełny merynosów
Geoff Anderson Technical Merino Glove fingerless, Rękawice wędkarskie bez palców
rękawiczki bez palców Geoff Anderson Technical Merino Glove fingerless

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Rękawice wędkarskie bez palców Geoff Anderson TechnicalMerino Fingerless wykonane są w 96% z super cienkiej wełny merino. Jest ciepła, lekka i odprowadza wilgoć. Nasza wełna pochłania i oddaje ponad 10 razy więcej wilgoci niż włókna syntetyczne. Idealny wybór do wędkowania. Nie tylko Twoje dłonie pozostają gorące, nawet gdy są mokre, ale także zapewniasz sobie dużą swobodę ruchów. Nasze włókno TechnicalMerino reguluje temperaturę, dzięki czemu rękawice mogą być używane od jesieni do wiosny. W dłoni znajdują się gumowe kropki, które zapewniają pewny chwyt wędki.
Rękawiczki wędkarskie bez palców Geoff Anderson Technical Merino Fingerless nie pochłaniają zapachów. Nasze innowacyjne mieszanki tkanin TechnicalMerino zapewniają ciepło, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ nasze tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe. Nie zmyje się z upływem czasu. Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza.

Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny oraz wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
GLOVE F137.00 PLN
ModelCena
GLOVE F137.00 PLN
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.01 s