Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Wędkuj z CF

KLEŃ

Kleń to bardzo popularna ryba wśród spinningistów z całego kraju. Kleń występuje bardzo licznie w wielu rzekach od niewielkich strumieni po największe rzeki nizinne. W ostatnim czasie co raz częściej  klenie łowione są w zbiornikach ze stojąca wodą. Ze względu na ciągle duża populację, klenie są bardzo często i chętnie łowione przez spinningistów. Ryba jest mocna i rośnie do całkiem przyzwoitych rozmiarów. Łowiona w mocnym nurcie na lekkie zestawy daje dużo frajdy każdemu wędkarzowi. Spinningiści stosują do połowu kleni przeróżne metody i techniki łowienia. Wykorzystywane są do połowu tej ryby specjalistyczne wędki oraz przynęty, które często imitują drobne rybi ale czasem organizmy lądowe. Od wielu lat wędkarzy specjalizujący się w połowie klenia starają się dotrzeć do przynęt, które w określonych warunkach potrafią w zdecydowany sposób zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu.
Przynęty
Smużaki
Wędki
Kołowrotki
Plecionki
Artykuły
Opinie
Filmy

Przynęty na klenia

Przynęta na klenia to wabik, który wart jest każdej ceny. Wszyscy łowcy wielkich kleni wiedzą, że duży kleń wymaga odpowiedniego podejścia i bardzo dobrej przynęty. Najlepsze modele przynęt na klenia powstają często gdzieś nad brzegiem rzeki, w zaciszu maleńkiego warsztatu którego głównym dowodzącym jest miłośnik podwodnego świat. Tak właśnie powstawały wszystkie modele przynęt które za chwile zobaczysz. Corona Fishing to miejsce, w którym znajdziesz wszystko to, co potrzebne do łowienia kleni czy jazi zamieszkujących różnorodne łowiska w całym kraju. Specjalnie dla wymagającego wędkarza przygotowaliśmy przynęty o bardzo sprecyzowanej specyfice i unikalnym charakterze. Dobór najbardziej skutecznych kolorów i charakteru pracy podyktowany jest tylko i wyłącznie gustami ryb łowionych w całej Polsce. Wiele lat zajęło nam wyselekcjonowanie przynęt na klenia, które będą dla Ciebie łowiły okazałe klenie. Dodatkiem do naszych przynęt są sprawdzone w boju wędki oraz kołowrotki.

Kleń to ryba, która zyskała w Polsce niezliczoną liczbę fanów. Wszyscy ci wędkarze, łowiący w bardzo odmiennych warunkach stosują bardzo zróżnicowane przynęty spinningowe. Przynęty na klenia podzielić można w sposób umowny na kilka grup. Do najczęściej stosowanych zaliczamy drobne woblerki oraz błystki obrotowe. Wielu spinningistów stosuje większe woblery które często osiągają nawet długość 6-7cm
W wielu rzekach bardzo skuteczne okazują się błystki wahadłowe, które pozwalają na oddawanie długich rzutów dzięki czemu będziemy mogli łowić z dużego dystansu. Przynęty na klenia, które w ostatnim czasie zyskują duże grono zwolenników to niewielki jigi i cykady. Obie przynęty dają szansę na prowadzenie w różnych partiach wody a jednocześnie pozwalają na dosięgnięcie ryb z dużej odległości.
 
wobler na klenia

Mini Big Baby

woblery szuszkiewicza

Krąpik 3D Mały

wobler na klenie

Kwiski mikrus

wobler na pstrąga potokowego

Kwiski Raster

wobler ukleja

Ukleja

obrotówka na klenia

Klepanka Aglia 1

małe obrotówki na jazia

Klepanka Aglia 0

cykada na klenia

Cykada Liściak

wahadłówki mikro

Wahadłówki Mikro

klepanka 00

Klepanka Aglia 00

obrotówka na klenia

Klepanka Long 1

mini wahadłówki na klenia

Wahadłówki Mini

cykady na okonie

Cykada 2 g

cykady na okonie

Cykada 4 g

Smużaki na klenia

Bez wątpienia najczęściej z kleniem kojarzona  przynęta. Dostępność smużaków na rynku jest ogromna, jednak jak się okazuje tylko nieliczna spośród nich grupa uznawana jest przez doświadczonych łowców kleni za przynęty skuteczne. Smużaki na klenia to przynęty które pozwalają na łowienie w przeróżnych warunkach. Najlepsze model dają szanse na łowienie z dużego dystansu dzięki dużej lotności.
Bardzo skuteczna metoda łowienia kelni za pomocą smużaków jest swobodne spławianie przynęty z nurtem. Kleń obserwując lustro wody bardzo często atakuje nasza przynętę myląc ja z owadem znoszonym przez rzekę. Na smużki mamy szansę złoić prawdziwe okazy jednak zazwyczaj ryby, które łowimy w ten sposób nie będą większe jak 50cm. Smużaki na klenia produkowane są przez wielu świetnych rękodzielników, część z nich produkuje przynęty w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie. My mamy w ten sposób możliwość dotrzeć do smużaków na klenia sprawdzonych i takich które pozwolą nam na złowienie wielu wspaniałych ryb.
smużak konik polny

SM Konik Polny

smużak na klenia

SM Żółtobrzeżek

smużaki na klenia

SM Majowy

duży smużak na klenia

SM Signata

smużaki na klenia

Smużak Patyczak

największe smużaki

Smużak Gigant

smużaki woblery kleń

Smużak Pchła

Wędka na klenia

Od wielu lat utarł się pewien model określający bardzo dokładnie co to jest wędka na klenia. Wielu wędkarzy z sukcesami stosuje długie i miękkie kije do połowu kleni. Oczywiście jak to w wędkarstwie bywa od tej zasady istnieje spore odstępstw, które wymuszone zostały choćby wielkością rzeki, wielkościami przynęt. Przykładem odmiennych wędek na klenia, które stosowane są w Polsce jest choćby wykorzystanie odpowiedniej wędki na łódkę.
Wędki na klenia charakteryzują się dużą spolegliwością i często nawet pełną, paraboliczną akcją. Kij o takiej charakterystyce posiadać jednak powinien spory zapas mocy, który pozwala na pewne zacięcie i hol ryby w dużym nurcie. Z wyborem wędki na klenia nie ma większego kłopotu. Firma St. Croix od lat produkuje kije w długości od 275cm do nawet 330cm które z powodzeniem obsługuje malutkie woblerki. Specjalnie dla wędkarzy, którzy wola krótsze wędziska możemy polecić wędki Corona Fishing Urok, które doskonale sprawdzają się na nawet największych rybach.
wędka na pstrąga

Pstrąg Fascynacja

St. Croix Avid Spinning

St. Croix Avid Series Spinning

St Croix Triumph przelotki

St. Croix Triumph Spinning

St. Croix Premier Spinning

Premier Spinning

wild river

St. Croix Wild River

Kołowrotek na klenia

Długie i często gumiaste wędki wymagają zastosowanie nieco większego i cięższego kołowrotka. Częstym błędem, popełnianym przez wielu wędkarzy jest wybór najmniejszych rozmiarów kołowrotka na klenie. Malutki wąska szpula w zdecydowany sposób ogranicza odległość rzutów. My polecamy stosowanie kołowrotków w rozmiarze minimum 2000 a zwykle swoim klientom doradzamy kołowrotki w rozmiarze 3000.
Kołowrotek na klenia powinien spełniać kilka ważnych cech. Będziemy łowili na cieniutką żyłkę lub plecionkę. Do takich zadań wymagany jest bardzo sprawnie działający hamulec oraz równe układnie plecionki na szpuli. Istotna jest niewilka waga oraz bardzo płynnie działający mechanizm kołowrotka.
shimano stradic

STRADIC FL

Ryobi Applause cr

Ryobi Applause

kołowrotek ryobi Zauber

Ryobi Zauber

shimano vanquish

VANQUISH

shimano twin power

TWIN POWER

Kołowrotek Penn Clash

Penn Clash

Plecionka na klenia

Od chwili gdy na polskim rynku pojawiły się plecionki, wśród wędkarzy trwa spór odnośnie wyboru… żyłka czy plecionka na klenia. Po jednej i drugiej stronie będą argumenty bardzo prawdziwe, które potwierdzą skuteczność danego wyboru. Zastosowanie plecionki przy połowie kleni ma swoje ogromne korzyści jak choćby odległość rzutu oraz możliwość zejścia z grubości linki. Żyłka natomiast w wodzie bardzo przejrzystej daje większa ilość brań.
Obecnie produkowane plecionki doskonale nadają się do łowienia najbardziej ostrożnych nawet gatunków ryb. Gładkie i śliskie niczym najlepszej jakości żyłki do tego cieniutkie jak włos plecionki bardzo często adoptowane są przez najlepszych wędkarzy specjalizujących się w połowie kleni. My z pełna odpowiedzialnością polecamy plecionkę na klenia. Wybierając produkt markowy i sprawdzony będziemy mieli szansę łowić nią przez kilka intensywnych sezonów.
jmc plecionka

JMC 8XCJ ZIELONA

YGK G-Soul EGI Metal

YGK G-Soul EGI Metal WX4

YGK G-Soul X4 Upgrade PE

YGK G-Soul X8 Upgrade PE

Zobacz nasze artykuły
jak łowić klenie na spinning
Klenie nie czytają fachowej literatury.
Taktyka. Polowania na klenie z małej rzeczki trzeba zaplanować też pod względem naszego ekwipunku. Wędka, kołowrotek, linka i przynęty to dla nas najbardziej miłe zajęcie podczas rozmyślania o wyprawie wędkarskiej. Zatem zacznijmy od
rzeka kleń na spinning
Klenie z małej rzeki
Godzinami wpatrywałem się w wielkiego klenia, który majestatycznie patrolował swój niewielki rewir pod krzakiem. Kiedy byłem już w domu, zamykałem oczy i nadal widziałem wielkiego klenia. Nie dawał mi spokoju. Spokojnie, nic
kleń na wobler
Kleniobójcy
Najlepsze woblery na klenia Przez wiele lat wielce ceniłem klenia za to, że mogłem łowić go niemal przez cały rok. Do rzeki miałem niedaleko, a ilość zamieszkujących ją kleni była bardzo duża. Nieustannie prowadziłem doświadczenia
jak łowić klenie
Kleniowe kijki.
czy istnieje coś takiego jak ...? Wędka na klenia Wiele lat minęło od kiedy złowiłem swojego pierwszego klenia na spinning. Pamiętam doskonale tamten dzień. Biegałem wtedy w krótkich spodenkach po porośniętym wikliną brzegu
Białe drapieżniki nocą.
Tego dnia było pięknie. Upalne, czerwcowe popołudnie powodowały u mnie skoki ciśnienia i nie tylko….  Miotało mną po mieszkaniu na lewo i prawo a co dziwne gdzie bym nie spojrzał wszędzie leżało moje  jaziowo-kleniowe
co łowić w styczniu
Co łowić w styczniu? KLEŃ
Śnieg za oknem, sandacza łowić nie wolno, a na dalekie wyjazdy nie ma czasu i funduszy… Cóż więc może począć zapalony spinningista mający możliwość jedynie na wędkowanie w wodach nizinnych? Jakie ryby biorą w styczniu?
Stanowiska ryb w rzece
Jak czytać rzekę?
Wyruszając nad rzekę, ze spinningiem w ręku, dobrze jest ustalić na jaką rybę będziemy polować. Pozwoli to nam uszczuplić zapas, być może zbędnego, nadmiaru sprzętu oraz przede wszystkim, połowić naprawdę skutecznie. Przykładowo:
sum na wahadłówkę
Kto nie ma miedzi ten w domu siedzi
W czasach, gdy wszystkie sklepy wędkarskie oferują ogromne ilości kolorowych przynęt spinningowych, wybrać coś ciekawego nie jest łatwo. Mamy super gumki, wspaniałe błyszczące woblery, megaskuteczne blaszki... Wszystkie te produkty
pstrąg z Drawy
Teoria przynęty doskonałej
Każdy z nas, wędkarzy, wielokrotnie zastanawiał się, co to jest skuteczna przynęta. Częstokroć szukaliśmy po sklepowych półkach, lub w pudełkach kolegów wabika doskonałego. Dziś prawdopodobnie większość
Czas letniej kanikuły
Kończąca się noc powoli odsłania wszystkie zakamarki na przeciwległym brzegu niewielkiej nizinnej rzeczki. Gdzieś wśród traw powoli odzywają się ptaki, zza horyzontu podnosi się jeszcze przydymione mgłą słońce. Woda w rzece
na wzdręgę
Czerwone piórka
Kiedy nad wodą uniosła się para a słońce nieśmiało wyszło zza lasu, na wodzie pojawiły się bardzo charakterystyczne oznaki żerowania ryby. Po chwili niewyraźnego oczekiwania nastąpił miękki plusk wody. Nie mogłem oderwać oczu od
woblery z drewna
Jak ustawić woblera.
Wobler dla wielu wędkarzy jest przynętą doskonałą. Jego zastosowanie jest niemal nieograniczone. Jeśli chodzi o dostosowanie przynęty względem warunków łowienia, jeden egzemplarz dobrego wobka pozwala nam na bardzo szerokie pole
wysoka woda na rzece
Jazie na przedwiośniu.
Jest pewien czas w kalendarzu spinningisty, kiedy mimo wielkiej i zimnej wody, możemy połowić do syta. Ten okres nazywany jest przez wielu rzecznych wędkarzy jaziowym eldorado. Za oknem resztki śniegu, woda zaczyna przybierać bardzo
jazie jak łowić
Jazie z małej rzeki.
Maj to miesiąc w którym spinningiści dzielą się na dwie grupy. Pierwsza ekipa zbroi się na szczupaki, a pozostali z wielką starannością szykują się na bezzębnego drapieżnika. Kleń, boleń i jaź to ryby, które wyzwalają u
Poniżej znajdziesz opinie o produktach zebrane od wędkarzy, którzy zakupili wędki, kołowrotki oraz przynęty z tej kategorii. Sprawdź, jak oceniają nasze produkty wędkarze z całej  Polski!
niezarejestrowany
Loki
Krzysztof63
Bardzo fajny woblerek. Oszukał wiele pstrągów.
Mikhail Grigorev
Loki
Отличное качество воблера в целом. Отдельно хочется отметить окрас и качественное покрытие лаком.
halk666
Loki
mega uniwersalny woblerek, tajna bron jak rybki sa wybredne
adams
Loki
Wobler sprawdził się na kleniach i bolkach.
Mikhail Grigorev
Bąk
Хорошо играет, качественное покрытие и окрас, но не идеальное сочленение лопатки и самого тельца воблера. Хотелось бы чуть аккуратней, В целом хорош.
Strzebuszewski
Bąk
Bardzo łowne wobki.w Narwi robią robotę jeszcze okazów nie połowiłem ale wiosną grube kluski będą w nie tłuky jak szalone,
brodnicki@wp.pl
Bąk
ciekawy woblerek, ładnie pracuje, jeszcze nie złapałem na niego klenika ale myślę, że coś będzie.
niezarejestrowany
Bąk
Sprawdził mi się ten wobek, daleko lata, kleniory go polubiły, fajna praca i głębokość pracy. Czekam az sie pojawią bo zabrakło
mkokonek
Mini Big Baby
Doskonała jakość wykonania, woblerek nieznacznie tonący. Polecam.
niezarejestrowany
Mini Big Baby
Świteny wobler, co ciekawe rapy atakują go chętniej niz klenie.
Paweł
pedro1804
Mini Big Baby
Bardzo dobre wykonanie idealna praca.
mateo88
Mini Big Baby
Dobrze wykonany wobler. Dobra praca. Ciekawa alternatywa na Duże Klenie poważnie.
maniak
Mini Big Baby
Świetne wykonanie, atrakcyjna praca woblera na wiślane klenie, jazie i okonie, polecam!
adam185
Mini Big Baby
Świetny wobler : Złowiłem klenie ,okonie ,bolenie i jazie - dobra jest imitacja niebieskiego koloru . Rybki wyciągnięte z wody bardzo mnie ucieszyły . Dobra robota za wykonanie tych woblerów .
maupek66
Mini Big Baby
śliczny woblerek bardzo dobrze wykonany
drebel1
Krąpik 3D Mały
bardzo łowny. Wymieńcie jedynie te kółeczka łącznikowe bo przynęta zasługuje na lepsze.
marhap
Krąpik 3D Mały
Jak nic nie bierze na ten wobler to znaczy że w wodzie nie ma ryb :). Od dzisiaj to mój \"otwieracz\" na nieznane wody.
niezarejestrowany
Krąpik 3D Mały
Bardzo łowny. Świetnie sprawdził się na kameralnych Łowiskach.
KACZOR343@WP.PL
Krąpik 3D Mały
Świetna przynęta. W wodzie zachowuje się jak prawdziwa rybka. Lusterkowanie i odjazdy na boki, rewelacja. Póki co małe pstrągi ją pokochały, może i jakieś większe też się skuszą. Polecam
titanum
Krąpik 3D Mały
Proponuje od razu wymienić kotwice bo ryby które na to biora po prostu je demolują. od chwili kiedy go zalozylem na mojej rzece uznaje za najlowniejszy.
Borysowiec
Krąpik 3D Mały
Polecam bardzo ładny woblerek 10/10.
m.bryndal@open-up.pl
Krąpik 3D Mały
Cześć,
praca woblerka jest kosmiczna, oczywiście próby przeprowadzona na razie "na sucho- bez ryb" z racji terminu, ale i tak zakochany.

pozdrawiam
70
Kwiski mikrus
Niebieski odcień lekko ściąga w lewo. Poprawiłem ustawienie i w drugim rzucie miałem przyłów w postaci suma 67 cm. Pływa dalej.Polecam.
Andrzej
mischa
Kwiski mikrus
Łowny, świetne myki przy prowadzeniu w okolicach dna.
niezarejestrowany
Kwiski mikrus
Wszystko w porządku, woblery fajnie chodzą. Będą dobre na klenia jazia okonia.
Luke
Kwiski mikrus
Świetna przynęta na klenie i jazie, polecam szczególnie w niebieskim odcieniu.
KamosMlz
Kwiski mikrus
Pracuja pieknie.
dlizak
Kwiski mikrus
Potwierdzam Kleń i Jaź
demcik
Kwiski mikrus
Znakomita praca przynęty, niestety jeszcze bez ryby, ale wierzę w te cudeńko.
niezarejestrowany
Kwiski mikrus
wykonanie wzorowe próba była pracuje swietnie
spenser233
Kwiski Raster
wykonanie super, kolory niesamowite, ale dopiero po testach na Sanie lub Strwiążu napiszę coś więcej.
marhap
Kwiski Raster
Bardzo dobry wobler, kolor PSN szczupak 63 i parę kleni 25-35. Niestety nie połowiłem nim dłużej niż 1 dzień, wobler został na zaczepie. Na pewno zamówię ponownie.
marhap
Kwiski Raster
Dokupiłem kolejne PSN i STR, sprawdzone na pstrągach 10/10
paszka13
Kwiski Raster
GLD agresywna praca kusi nawet ospałe ryby, za jego pomocą udało mi się złowić tęczaka i potokowca. Wielki plus także za lotność tego malucha.
Bobby
Kwiski Raster
Bardzo fajny woblerek rzeczny. Dobrze lata i ładnie pracuje. Wysoka jakość. Polecam.
rafaloni73
Kwiski Raster
Witam!
Super łowny i ładnie wykonany woblerek!
niezarejestrowany
Kwiski Raster
Za jakość wykonania i trwałość 10/10 !!
korektor
Kwiski Raster
Woblerki bardzo fajne dobrze wykonane.Polecam
Borysowiec
Kwiski Raster
Potrafi zaskoczyć ... 10/10
dlizak
Kwiski Raster
Wolno prowadzony przy dnie i zapięty (może sum lub brzana) nie widziałem bo nie oderwałem od dna po godz. zabawy pozostał tylko filmik :) żyłka 0.18 kij do 28 g.
niezarejestrowany
Kwiski Raster
Świetny woblerek, moje połowy na niego to łosoś 74 cm, troć 58 cm a o mniejszych nie będę się rozpisywał bo strony by zabrakło. Polecam
zieno71
Bolt
Woblerek bardzo fajny,ładnie pracuje,rewelacyjna kolorystyka i najwyższa jakość wykonania.
zieno71
Bolt
Podpisuje się pod swoim powyższym komentarzem,towar z najwyższej półki.
niezarejestrowany
Bolt
Super Wobek....już kilka okazów się trafiło,gorąco polecam.
titanum
Bolt
Narazie bez efektów ze względu na porę roku.
demcik
Ukleja
Pięknie wygląda i wspaniale pracuje, póki co bez ryby, ale mocno wierzę w ten wobler.
Borysowiec
Ukleja
Pięknie wykonany, faktycznie perełka !
lukibielany@wp.pl
Ukleja
Perełka, woblerek wykonany perfekcyjnie, jeszcze nie miałem okazji go przetestować, ale myslę, że złowi ładne rybki.
Strzebuszewski
Ukleja
Doskonale wykonany wobler,świetna praca.Niestety urwałem zanim cokolwiek złowiłem. Na pewno kupię kolejne.
demcik
Ukleja
Na ten wobler złowiłem swoją dotychczasową życiówkę sandacza.
kiwi
Klepanka Aglia 1
Swietne obrotówki.
Dla mnie na razie nr 1
Siegacąc do pudeka, zawsze kończy sie, ze zakładam te blaszki i oczywiście kończy sie to rybą
Nie miałem na razie lepiej pracujących obrotówek a troche juz przerzuciłem tego żelastwa ☺
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 1
dobrze pracuje, pstrągi atakowały niestety została na zaczepie
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 1
pstrągi atakują jak należy ale niestety słabe strzemiączko się przerwało i paletka się straciła - trzeba pomyśleć o mocniejszych strzemiączkach
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 1
przynęta wykonana z dużą starannością, w wodzie stojącej pracuje nienagannie, a że rybki nie chciały współpracować- no cóż
kembi
Klepanka Aglia 0
świetna praca, kilkanaście rzutów na próbę i kilka rybek się skusiło :)
kiwi
Klepanka Aglia 0
Obrotoweczki dostalem na drugi dzien od zakupu. Wiec od razu byl test. Długo juz łowie obrotowkami i jakos nigdy nie wpadly mi PL
Nie ma co sie rozpisywac, bo ryby były piekne!
Okonie, klenie, nawet fajny bolen sie trafił.
Sa meeega skuteczne!!!
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 0
dobrze pracuje, pstrągi atakowały
dlizak
Klepanka Aglia 0
rzeczne klenie, okonie i fajne uklejki :), nawet jaź się trafi rozmiar robi różnicę w wielkości złowionych rybek.
kembi
Dots
Kupiłem cały zestaw i po kilku próbnych rzutach każda sztuka miała na koncie okonka! Świetna praca, polecam
hrodobert
Dots
Okonie i klenie szaleją za tym małym kilerkiem
pantosik
Dots
Najlepsze i najskuteczniejsze jak dotąd wobki na jazioklenie. Ilość zaciętych i wyholowanych ryb zdecydowanie większa w porównaniu do innych, czy to seryjnych czy nawet typu homemade. Radzą sobie dobrze z silnym i średnim prądem natomiast na stojącej wodzie się nie sprawdzają (brak pracy). Ale to przynęta na rzeczne rybska :)
Zasięg wyrzutu wybitny jak na takie gabaryty !!!
Ciekawostką było zacięcie 2 jelcy i uklei ...
pantosik
Dots
I kolejny zakup DOTSów i znów mnie poprosili o opinię :)
Cóż dodać ... chyba tylko tyle , że kolejne sztuki padły ofiarą tych małych kilerków.
Widzę nową wersję kolorystyczną GR-żabka, super pomysł, a może coś MEGA żarówiastego i agresywnego, typu Mepps Fluo? (do red.)
ASAPfishing
Dots
Sprawdziła się na Okonie i Klenie, oraz małego Bolka.
gazbi62@wp.pl
Dots
Kupiłem komplet, są bardzo łowne, polecam.
wojtek1977
Wahadłówki Mikro
Piękne wahadełka.Oby mi się nie urywały bo będzie mi przykro ;)
Strzebuszewski
Wahadłówki Mikro
Dziwne ale te wahadełka jak i obrotówki klepanki na moich wodach uwielbiają szczupaki i to spore największy 96 cm,więc warto posiadać te cudeńka.
mazikrzych
Wahadłówki Mikro
Wykonanie super zakup z myślą o lipieniach jeszcze dam znać jak je stestuje.
niezarejestrowany
Wahadłówki Mikro
Świetna przynęta zwłaszcza na przełowione wody, sprawdza mi się niezawodnie, polecam\r\n
dlizak
Wahadłówki Mikro
polecam na duże okonie
niezarejestrowany
Wahadłówki Mikro
ładnie wykonane , ale jeszcze nie testowałem
mierzej2325
Smużak Gigant
Produkt fajny lecz pełną opinię na jego temat wydam w następnym sezonie jak trafi do wody i połowie cały następny sezon. Pozdrawiam !!!
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 00
sklep godny polecenia ,towar bardzo dobrej jakości ,szybka wysyłka polecam
spenser233
Klepanka Long 1
Błystka wykonana rewelacyjne. Czekam tylko aby ją wypróbować na Sanie, ale na razie musi poczekać w pudełku. Po testach napiszę coś więcej.
karpc
Klepanka Long 1
Przynęta rewelacyjna szczególnie na okonie i klenie z płytkiej, bystrej wody.
niezarejestrowany
Wahadłówki Mini
jeszcze nie były w wodzie, ale wygląd piękny i mam nadzieję że będą łowne
karmazyn
Cykada 2 g
polecam te cudeńka - koniecznie trzeba mięc tylko cieńką żyłkę i delikatny kijek
niezarejestrowany
Cykada 2 g
Bardzo polecana przez znajomych po kiju. Nie wierzyłem do zeszłej niedzieli. Co rzut to okoń.
ondrus
Cykada 2 g
już kilka okoni przechytrzyła. polecam
niezarejestrowany
Cykada 2 g
Bogdan kupiłem cykady 1.5gr 2,5gr 5gr 7gr super przynęty na okonia i nie tylko polecam [bardzo łowne)


niezarejestrowany
Cykada 2 g
Wykonanie jak zawsze bardzo dobre. Ocenę przyjęty mogę dokonać po rozpoczęciu sezonu czyli po 1 maja :-)
Dziękuję i pozdrawiam.
Osam
Cykada 2 g
rewelacyjne na każdą rybę... dosłownie każdą...
szuw4r80
Cykada 4 g
5g i 7g jasna używana przeze mnie do łowienia z opadu na małych zbiornikach zaporowych - niesamowity kiler na garbusy.
niezarejestrowany
Cykada 4 g
4g to Ładnie wykonana przynęta,lecz jeszcze nie testowana
romuald
Cykada 4 g
nie dawałem wiary tej przynęcie. Dziś wiem, że to "cudo na okonie" szczególnie czarna.
MarcinProkop
Cykada 4 g
Bardzo starannie wykonany. Ale co z tego będzie to się zobaczy :)
jurajura
Cykada 4 g
Piękne przynęty. Wykonane estetycznie we wszystkich detalach.
bobin3
Cykada 4 g
5g zielona ,dzięki niej jak wszystko inne zawodzi zawsze skusi okonia albo szczupłego.
ondrus
Cykada 4 g
Super praca, kolorystyka niepowtarzalna.
andsmand666
Cykada 4 g
naprawdę dobra przynęta, sa tak ładne, że trzeba je trzymać w oddzielnych woreczkach, żeby się nie obijały, haha. polecam
jaga_251
Cykada 4 g
Okonie się nimi zajadaja😊
alpintom
Cykada 4 g
Wszystko super!
tomasso01
Cykada 4 g
To arcydzieło wśród przynęt, super wykonanie i jeszcze lepsza praca.gorąco polecam.
Strzebuszewski
Cykada 4 g
jeszcze nie używałem czeka na jeziorowe okonie ale wykonana wzorowo.
niezarejestrowany
Cykada 4 g
Wykonanie bardzo precyzyjne i dokładne. Pierwsza Cykada z zakupionych stracona bez brania, ale z mojej winy. Doradzam \"obłowić\" teren tanim twisterem żeby zobaczyć co i gdzie haczy a później użyć tych pięknot. Dobrze że jesteście.
niezarejestrowany
Cykada 4 g
Bardzo udany!
malejowa@interia.pl
Cykada 4 g
Bardzo fajna praca
Osam
Cykada 4 g
dobra nie tylko na okonie, ale i jazie, klenie i wszystkie inne zebate drapieżniki, szkoda ze ostatnia czarna "piątke" zabral mi warszawski sum...
mariusz2706@interia.pl
Cykada 4 g
Mega skuteczne przede wszystkim na okonie. Gorąco polecam!!!
KACZOR343@WP.PL
Cykada 4 g
Rewelacja! Prawie każdy rzut to branie pstrąga. Trzeba uważać tylko na zaczepy, mocno czepliwa...co jest akurat dobre w przypadku ryb ;)
sandaczyk22
Cykada 4 g
Potwierdziła swą skuteczność już na pierwszym wypadzie okoń około 30cm.
milleros
Cykada 4 g
ładnie wykonana choć osobiście uwazam że bylaby skuteczniejsza gdyby delikatniej jej poprawić drgania, sam nawiercilem jeszcze jedną dziurkę-efekt niesamowity :)
adamx1x
Cykada 4 g
czarna i jasna to mój killer na większość ryb w dunajcu :)
m.bryndal@open-up.pl
Cykada 4 g
genialna przynęta, będą dalsze zamówienia :)
fubu08
Cykada 4 g
okonie z okolic zgorzelca opanowaly te przynety ostatno na nysie 20 sztuk
niezarejestrowany
Cykada 4 g
jeszcze nie sprawdzona ale wygląda przepięknie.
rycho42
Cykada 4 g
5g i 7g używam na Goczałkowicach- to płytki zbiornik, więc z opadem ciężko, ale okonie się czepiają:) sandacze jesienią buszowały w głębszej wodzie,więc tylko z wywózki były efekty.Wykonanie piękne i praca też, pozdrawiam.
ppatryk13@wp.pl
Pstrąg Fascynacja
po trzech miesiacach użytkowania mogę powiedziec że kij jest super wykonany, dobrze trzyma rybę i spadki zdarzają się rzadko. Warto wydać trochę więcej i mieć bardzo dobry kij. No i to piękne ugięcie, którego zdecydowana większość wędek nie ma.
piotr19450902
Pstrąg Fascynacja
Produkt bdb wykonany.Moim zdaniem,akcja trochę za miękka.Dobrze się łowi.
rami7@op.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2. Wędka jest dokładnie taka jak opisują ją chłopaki na yt. Można tym łowić zarówno okonie, klenie jak i pstrągi. Zastanawialiście się na filmie jak ona pracuje pod dużą rybą, Przetestowałem przez tydzień na pstrągach 50-65 cm na łowisku pisaseczno (około 40 ryb). Mega frajda, pięknie pracuje a jednocześnie daje poczucie panowania nad rybą. Niestety przy małych okoniach nie odczuwałem już satysfakcji bo nie było terkoczącego kołowrotka - wszystko amortyzowała wędka ;) Kijek zdecydowanie godny polecenia choć jak Remik zauważył na filmie trzeba go polubieć i wyczuć jego specyficzną gumiastość.
rafal.dziel@gmail.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS76MLXF2 - zaczynam testować, pierwsze wrażenia są bezcenne. Wspaniała praca i czucie oddechu ryby :) już przed przynętą.
krisfalek
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2-nic dodać nic ująć,to już mój czwarty kij tej firmy więc nie będę się rozpisywał,zakupiony z myślą o kleniach i jaziach ale śmiało targa bolenie i szczupaki.W tej chwili jest dla mnie moim uniwersalnym kijkiem.Zakupy w CORONA FISHING to czysta przyjemność.
Lulu
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2 - wstrzymałem się z wystawieniem opinii zaraz po zakupie tego wędziska. Teraz po kilkudziesięciu wyjazdach na ryby kilka słów o tym modelu. Wędzisko idealne na dużą rzekę, do łowienia z brzegu kleni. Zapas mocy pomoże nam w zmaganiach z naprawdę dużymi kluskami. Woblerki od smużaków do agresywnych 5cm dp obsługuje bez problemu. Jazie? Istnieją lepsze konstrukcje do połowów tego gatunku ( choć kilka rzecz jasna złowiłem). Bolenie? również złowiłem kilka sztuk, jednak tutaj przy dużych rybach i ciężkich przynętach lepiej zastanowić się nad Avidem 21g. Miałem go również na pstrągach - 0 spadów, ryby się niemal kleją do tego patyka. Jednak tutaj wolę krótsze konstrukcje. Konkludując - chcesz łowić z premedytacją kleniki/duże klenie + przyłowy = kij idealny.
Biuro@emilio-Kielce.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF spokojnie pracuje z 25 + guma . Wędka mięsista dobrze czuć brania sandaczowe. Nadaje się pod sandacza i szczupaka. Jeśli chodzi o wędkę typowo sandaczowa polecam tournament
Szymi132
St. Croix Avid Series Spinning
Wczoraj odebrałem AVS90MLF2. Kijek cudo.Dziś już wiem, że to nie jest moja ostatnia wędka St.Croix.Doskonała pomoc przy wyborze wędkize strony Pana Remka.Człowiek rozumie najściślej czego oczekiwałem i wiem, że w przypadku innych klientów jest tak samo.Profesja, zrozumienie fachowe doradztwo.Sprzęt idealny dziś właśnie były pierwsze testy;)Jeśli ktoś szuka rozwiązania do kleniowania to ten model to bajka.100% polecam
dede
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2 - przepiękny kij. Bardzo dobry na małe i średnie woblerki. Ideał na klenia i jazia. Dzięki za podpowiedz odnośnie wyboru.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
Sklep super. Dostawa bezproblemowa.
bodzio58
St. Croix Avid Series Spinning
AVS 80 MLM2 - wędkę kupiłem polecaną przez Panów ze sklepu za co bardzo dziękuję.
Oraz za przynęty wybrane dla mnie na klenie i jażie. Wędkę kupiłem na początku roku z myślą o kleniach w Niemczech niestety byłem tylko raz/brak czasu/. Łowiłem za to okonki na woblery, cykady, wirujące ogonki, gumki, na boczny trok. Wędka w moim odczuciu jest wyśmienita, ładnie się ładuje, bardzo czuła, mocna a zarazem delikatna dla holowanej ryby.
Szczupak 50+ nie robi na kiju wielkiego wrażenia.
Szczerze polecam tego kijka.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
obsluga i wysyłka OK!
kij sprawdzę i podziele się opinią na wiosne
AVS96HF2
maupek66
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 - dostawa jak zwykle szybciutko. A kijek....rewelacja. Do lekkiego łowienia, w zasadzie do każdej metody po prostu miodzio. Nabyłem już cztery wędki St.Croix i z każdej byłem bardziej niż zadowolony.
nalewator
St. Croix Avid Series Spinning
nalewator
zakupiłem avs66mlf ,kijek na łódkę pod sandacza okonia na lekko .Jak dla mnie narazie bez wad dokładnie to czego szukałem.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF-ciężka,masywna pałeczka z grubą mało finezyjną szczytówką, która radzi sobie bezwstydnie z ciężkimi przynętami nawet 50gr, Pałeczka zdecydowanie na większe ryby od 60cm wzwyż. Dla mnie na jesień jest grejt. Tera wygląd: ładny lakier, czarne przelotki fuji concept guide i jasny korek-całość bjutifull*****
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MF2- kijek marzenie cudownie wykonany wszystkie detale dopracowane do perfekcji juz nie moge sie doczekac holu pierwszeJ ladnej rybki goraco polecam :)
zadnych klopotow z dostawa bardzo dobry kontakt sklep jednym slowem SUPER:)
romplo
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96LM2 - najlżejszy w seri 96 wygląda ekstra, jak na razie opinii praktycznej brak - wiadomo pandemia. Czegoś takiego poszukiwałem na małe przynęty. Wielkie dzięki za cenne wskazówki i uwagi przy wyborze.
radek
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2- Witam po paru miesiącach testów stwierdzam rewelacja małe ryby sie super holuje , ale dzisiaj przez przypadek miałem na tym kiju wielkiego szczupaka
(metr to Mało ) hol trwał 20 min w rzece ,wędka dawała radę ale szczupak pod koniec ugryzł fluorocarbon.:)
demcik
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96LM2, po pierwsze bardzo podoba mi się klasyczny, elegancki design. Kij jest też bardzo lekki, i po prostu \"dobrze leży w dłoni\". Kupiłem go z myślą przede wszystkim o dziąślakach, póki co żadnego klenia ani jazia nie udało mi się na niego złowić, za to , oczywiście w charakterze przyłowu trafiły się dwa bolki i szczupaki, dzięki czemu mogłem się przekonać, jak kij zdaje egzamin przy większych rybach, bardzo mi się podoba progresywna akcja. CW także wydaje mi się zgodne z podanym przez producenta, bardzo dobrze rzucało się zarówno przynętami ważącymi ok. 1,5 g jak i wobkami koło 5-6 g.
nazghul2
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MHF2 - dziś otrzymany, pierwsze wrażenie super kijek, wygląda pięknie. Pozostaje poczekać do testów nad wodą, po których z pewnością coś dopiszę. Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.
furmek1
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MH2 -Zamówienie-otrzymanie kija expresowe.Kijek elegancko wykonany,testów nad wodą jeszcze nie było.Remik dzięki za doradztwo.i jak by się ktoś zastanawiał nad wyborem kija z oferty corona fishing to Remik zajebiście doradzi
Pozdrawiam Irek
em.marcinkowski@gmail.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2 - Niestety nie napiszę nic więcej niż poprzednicy w tych komentarzach. Kij klasa sama w sobie, design bardzo mi odpowiada. Testy nad wodą cały czas czekają.. norweski lód sprawnie hamuje moje zapędy do wypadów nad rzeczki. Udało się co prawda 2 razy zarzucić nim woblerka i obrotówkę i byłem baaardzo miło zaskoczony jak to wszystko ładnie pracuje. Podziękowania dla Remigiusza, który pomógł w wyborze. Całość pracy zespołu CF można opisać tylko i wyłącznie jako profesjonalny. Pozdrawiam
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MHF2 -po 12 latach sandaczowego świra i łowienia na batsony, lamiglasy i inne tańsze kije po kilku rzutah wiedziałem już że o ten kij mi zawsze chodziło tylko musiałem dojrzeć do tego wydatku.Szkoda ,że tak póżno ,bo wiele zakupów po drodze zsumowało by się na jeszce kilka takich st.croix.Ten kij po prostu gra w innej lidze niż wszyskie pozostałe.
Urko
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MH2 na rzeczową ocenę kija zbyt wcześnie, gdyż nie uprawnia do tego machanie nim w pokoju ;-). Wędka piękna, gdyż skromna dizajnersko, co mi akurat odpowiada. Niesamowita szpada, aż wierzyć się nie chce, iż ma, pod obciążeniem, pracować niemal parabolicznie i być tak czuła i uniwersalna, jak zapewniają użytkownicy. W praktyce wypowiem się po sprawdzeniu jej nad wodą. Na bazie osobistych doświadczeń, na tę chwilę, pochwalić mogę i to bardzo Panów Remigiusza i Darka, którzy ujęli mnie swym profesjonalizmem, kulturą osobistą i ogromną życzliwością. Pozdrawiam Urko.
romanhobbit@op.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 - super kijek, wygląda przepięknie - na razie przeszedł test z kilkoma okonkami - wrażenia niesamowite :). Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.
Robert1962@gazeta.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 To już moja piąta wędka St.Croix. Jedna lepsza od drugiej.Jeszcze jej nie wypróbowałem ale już wiem ze to będzie mój nr.1 do lekkiego łowienia.Wierze opini Remigiusza bo jeszcze się nie zawiodlem. CF to profeska . Najciekawsze jest to że przestałem interesować się innymi wędkami z poza branży amerykańskiej . St.Crix jest najlepsza. Tylko wypróbujcie a się przekonacie. Żeby nie było za późno .
jarekasprzyk@icloud.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2 - kij rewelacyjny , mega czuły , przynęty katapultuje na odległości mi do dzisiaj nie znane . Wyholował na żyłkę 18 jako przyłów 65 cm szczupaka . Rewelacyjnie amortyzował odjazdy i świece . Okonie jak ogonki cięły to czułem jak Phinixie . Zestawiłem go z Quickiem 3000 . Idealna para . Teraz czas na Odrę . Aż się nie mogę doczekać , klenia i sandacza pod tym kijem 😀
troutmaniacs
St. Croix Avid Series Spinning
Kupiłem ten kijek z myślą o pstrągu na lekko. Podczas pierwszej wyprawy złowiłem około 15 pstrągów z czego kilka powyżej 40 centymetrów i kij sprawuję się wyśmienicie. Świetnie czuć prowadzoną przynętę, pięknie trzyma rybę. Polecam każdemu kto chce spróbować łowic jakimś nowym wynalazkiem.
slodki03
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF - piękny kijek, super wykonanie i niesamowita moc. Dolna granica jakiej używałem guma + główka to 25g. Górna to buster jerk 15cm 75g !!! i dawał radę :) wiadomo bez większego komfortu, ale jednak. Bez problemowo, oczywiście w moim odczuciu to 40 - 45g. Kijek jak na razie wyciągał same szczupaki i w tej roli spisał się doskonale, żaden nie nawiał :) Podziękowania dla Panów Remigiusza i Darka za pomoc w wyborze.
andor_drakon
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MF2 - przepiękny kij, świetne wykonania i strasznie przyjemna praca!
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90LM2
Idealny kij pod klenia/jazia ale na pewno będę łowił okonie a z przyłowem bolenia zapowiada się że poradzi sobie bez większych problemów.Pierwsze wędkowanie już za mną czekam do wiosny aby użyć większa gamę przynęt.
Dziękuje za profesjonalne doradztwo i ekspresowe zrealizowanie zamówienia !:)👍🎣
ango
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2- PIĘKNIE WYKONANY ,DETALE DOPRACOWANE . NAWET WOBLER 1,5 G LECI BEZ PROBLEMU . DZIĘKI ZA POMOC W WYBORZE POZDRAWIAM
guma
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2-dziś dostarczony zakupiłem w imieniu kolegi.Sam posiadam taki sam model od ubiegłego roku spisuje się super!!! kolega w imieniu którego zakupiłem kij,w zeszłym roku śmiał się ze mnie po co kupiłem tak drogi kij.Pożyczyłem mu aby sam na niego polowił i okazało się że na dotychczasowych wędkach( wklejankach) miał na 10 holowanych ryb około 5 spadów.
Z Avidem odnotował skuteczność 10 na 10 udanych holów.

wojnicki73
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96HF2 znakomity kij do dużych woblerów
mariusz410
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2-Jak dla mnie ten kij jest rewelacyjny zarówno pod względem czułości przekazywania brań jak i pracy podczas holu ryby.Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości jego wykonania po prostu wygląda super.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
Andrzej, AVS70MlF2 wędka rewelacyjna, obsługa i dostawa - wzorowa. Jednak przy tej cenie, brak tuby lub futerału zaskoczył mnie. Szkoda, że wcześniej nie podjąłem decyzji. Mam trzy spinningi, które będą leżeć, ehh.
karmazyn
St. Croix Triumph Spinning
TRS70MLF2 - doskonały kijek do cykady, gumki i kogucika. MAM KIJ ST.CROIX - Mój pierwszy
niezarejestrowany
St. Croix Triumph Spinning
TRS86MHF2 Polecam
Gares
St. Croix Triumph Spinning
TRS70MF2 idealny na małe, mocno zarośnięte rzeczki, ładna praca wędki, nie boi się dużych i małych przynęt, tak samo jak i ryb.
Robert1962@gazeta.pl
St. Croix Triumph Spinning
Wędka jest piękna w swojej prostocie .Po wzięciu do ręki już wiem że to będzie mój numer jeden.Dziękuje Dariuszowi za recenzję w serii Lubię .Wędki.Takiej właśnie szukałem. Szybka dostawa. Na pewno kupię inne modele .Nie myślałem że można na tym punkcie zwariować. Nie wiem tylko po co nakupowałem tyle innych wędek z różnych firm jak można nabyć tylko trzy sztuki z St.croix i łowić wszędzie i wszystko.
Rodez1
St. Croix Triumph Spinning
Profesjonalna obsługa, Towar Super dziękuje i pozdrawiam!!!!
jar_wal1@op.pl
St. Croix Triumph Spinning
Szybka i miła transakcja, Sprzęcik klasa sama w sobie - polecam.
KamosMlz
St. Croix Triumph Spinning
TRS90ML2. Posiadam ten model do polowu na małe jak i duże woblerki. kij jak narazie sprawdza sie idealnie . Pozrawiam :)
Greg
St. Croix Triumph Spinning
Profesjonalna pomoc przy wyborze wędki.
Kijek TRS70MF2-komfortowe łapanie na przynęty do 20gr.Pozdrawiam!!!
adrianos34@interia.pl
Krzguz2545@wp.pl
St. Croix Triumph Spinning
Kij rewelacja łowię nim na gumy w rzece. Bardzo dobrze wcina sandacze nawet z dużej odległości i świetnie trzyma rybę na kiju. Na pewno sprawie sobie jeszcze krótszy i mocniejszy na łódkę.
szrek45
St. Croix Triumph Spinning
TRS86MF2 bardzo dobra obsluga klienta ,a co do wedeczki to okaze sie nad woda.pozdrawiam CORONE FISHING.
TCeglarski
Premier Spinning
Bardzo szybka realizacja zamówienia(standard jeśli chodzi o Corone)kijek kupiłem pod pstrągi na male rzeki,solidna jakość wykonania,fajna praca,kijek szybki a pod ciężarem pięknie oddaje.
wojtek1977
Premier Spinning
Świetny kijek.Teraz czuję tzw."'finezję''podczas holu pstrągów .Sprzedający są fantastycznymi facetami a do tego naprawdę znają się na rzeczy . Na pewno coś sobie jeszcze w C.F. kupię.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Kijek 1 liga. Wędkuje nim od 2 tygodni. Kleń, okoń. Dobre czucie, fajny hol. Brzana 70 cm nie zrobiła na nim wrażenia. Super czuły + dobry zapas mocy. Tego szukałem.
slammer
Premier Spinning
PS76mf2.Dostawa super szybka.
Wędka po pierwszym wypadzie zdała egzamin wzorowo, na pięć brań pięć szczupaków na brzegu, (a wcześniej 50% ryb się wypinało).
Pozdrawiam JC
niezarejestrowany
Premier Spinning
Dostawa terminowa, wędka b.dobrej jakości - parametry zgodne z opisem.
Spiningu używam do połowu pstrągów, lipieni, ewentualnie okoni na b, lekkie przynety. Świtnie sprawdza się na małych rzekach na Pomorzu gdzie mieszkam.
Pozdrowienia - Aleksander Mroczyński
niezarejestrowany
Premier Spinning
PS66L-bardzo interesujacy kijek o małej zbieżności ,długim,głębokim ugięciu,w trakcie wymachu zagina sie na ok.60proc. długości. Przy wększych rybach pracuje tylko dolnik ,bo góra \"ciągnie się \"wzdłuż napiętej żyłki. Z tego nic nie spada, giętki niesamowicie.. Ładny lakier,przelotki zgrabne, nie za duże, zastosowano uchwyt o mniejszej średnicy niz w cięższych wędkach, i korek, przez co wygląd jest taki filigranowy. Szkoda ,że dopiero teraz go kupiłem powinienem go mieć pare lat wcześniej :/
Robert1962@gazeta.pl
Premier Spinning
PS70MLF .To moja druga wëdka w przeciągu miesiąca. Już ją przetestowałem i jestem ponownie zauroczony. Ten kij rzuca wszystkim co ma więcej niż 1gram a w górze spokojnie do 18 w pełnym komforcie. Szczupaki 50cm to sama frajda. Najlepsze kije na świcie . Polecam sklep. Dostawa błyskawica .Następna wędka już w planie.. Tym razem Moderate.Darek i Remek prośba. Więcej o takich w serii Lubię Wędki.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Kij wykonany bardzo dobrze, szybka dostawa. Przeznaczenie pod łowienie pstrąga czy lipienia. Używam czasami na wyjazdy jak mam problem z zabraniem jednoczęściowych do łowienia okoni, szczupaków na lekko. Fajna długość, na łódkę i z brzegu. Za takie pieniądze nic lepszego ręcznie robionego nie kupicie. Pozdrawiam
MAX1004
Premier Spinning
helikon13 PS86LM2 tu nie ma CO GADAĆ wszystko już zostało powiedziane https://www.youtube.com/watch?v=fF1ced0OzzI a od mnie ..... wędka PETARDA
ichelstowski@gmail.com
Premier Spinning
PS76mf2. Błyskawiczna dostawa.
Super kijek, wszystko wykonane z największą prezycją. Przeznaczony głównie do połowu okoni i szczupaków. Długość uniwersalna na łodkę i z brzegu.
Jest to mój pierwszy zakup wędki ze stajni St. Croix - ale na pewno nie ostani :)
Pozdrawiam
dyzio.tom@vp.pl
Premier Spinning
Kij pod pstrąga jak dla mnie bardzo dobry!
Dobrze "trzyma"rybę po prostu trafiony zakup:-) Ps. Dostawa na czas polecam!
niezarejestrowany
Premier Spinning
Bardzo sprawnie i szybko dostarczono, kijek spełnia moje oczekiwania co do pstrągow. Profesjonalna konsultacja w doborze wędki.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Wędka rewelacyjna.Wszystkie materiały z których została wykonana są wysokiej jakości.Teraz czekam na sezon szczupakowy aby zobaczyć jak się sprawuje.Pozdrawiam.Kamil
mpolitowicz@gmail.com
Premier Spinning
Dostawa bardzo szybka
Kijek fajny pod pstrąga, ale łowie nim też okonie.
Gares
St. Croix Wild River
WS86MHF2 rzeczny kompromis w połowie ryb, na szczupaka idealny, ale i z mniejszymi rybami i przynętami nie ma problemu. Piękna praca i czuć moc.
Cykadass
Ryobi Zauber
Posiadam taki kołowrotek. Na trzech szpulkach mam trzy grub. plecionek. Używam go w trochę ekstremalnych warunkach na Odrze, Warcie itp. i po trzech latach częstego łowienia nie mogę mu nic zarzucic, choc bym chciał...
-PYTOON-
Ryobi Zauber
Obraca się płynnie jak po maśle, dobrze nawija linkę i smacznie wygląda! Czego można chcieć więcej?!
Mikhail Grigorev
Ryobi Zauber
Катушка отличная. Смазка везде в норме. Поначалу был легкий рокот при работе и не самый легкий старт, но через несколько рыбалок катушка приработалась, рокот исчез, ход стал плавным. В России она стоит значительно дороже, а по смазки деталей зачастую уступает. Спасибо за качественный продукт.
milleros
Ryobi Zauber
Rewelacja, jest dokladnie taki jak sobie wyobrazałem :)
Irek11
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa, kołowrotek Zauber 3000 sprawdził się. Jestem zadowolony z płynnej pracy i dobrego wykonania. Polecam
Luka
Ryobi Zauber
ostatnio nabyłem 3000 i był to bardzo dobry zakup... mocny kołowrotek zapewne wytrzyma niejedne boje z rybami ciężkimi warunkami
mucha
Ryobi Zauber
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Ryobi Zauber 3000. Solidne arcydzieło. Polecam wszystkim spinningistom.
maciek86
Ryobi Zauber
Kołowrotek bardzo fajny wygląda że posłuży dobry czas. Świetna obsługa i doradztwo. Dziękuje i pozdrawiam!! Polecam
pawelekk
Ryobi Zauber
Miałem obawy, czy spełni moje oczekiwania (byłem zagorzałym zwolennikiem firmy Shimano). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczyny zarówno pracą jak i wyglądem. Sprzęt wydaje się być solidny. Jestem bardzo zadowolony. Polecam osobom jeszcze niezdecydowanym
ozbychu
Ryobi Zauber
Wygląd i działanie bez zarzutu, praktyka pokarze prawdziwą wartość użytkową.
Opinie ma super.
hrodobert
Ryobi Zauber
Fajna maszyna. Szybka przesyłka. Pełna profeska.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
paweł
super sklep, super kołowrotek ryobi zauber 4000
Rodez1
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa, Towar Super dziękuje i pozdrawiam!!!!
Greg
Ryobi Zauber
Bardzo fajny kołowrotek solidnie wyglądający.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Szybka wysyłka,Profesjonalne doradztwo.Bardzo dziękuje i pozdrawiam!!!
nurek28
Ryobi Zauber
Właśnie otrzymałem mój egzemplarz pięknie wykonany chodzi jak masełko. Jestem mile zaskoczony że można kupić dobry kołowrotek za rozsądne pieniądze.
Majuss
Ryobi Zauber
Witam, ostatnio zakupiłem Zaubera 1000 dla siebie. Pierwsze wrażenie: super wykonanie i odjazdowy wygląd. Po kilku dniach udałem się nad wodę żeby przetestować sprzęt. Złowiłem wtedy szczupaka 72cm ważącego 3kg i mogłem w pełni przetestować możliwości kołowrotka. Pięknie pracował bo były dwa długie odjazdy ryby. Sprzęt spisał się wyśmienicie jak na pierwszy raz, mam nadzieje że wystarczy na parę ładnych lat. Gorąco wszystkim polecam, nie ma lepszego za tą cenę.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Polecam. Szybka dostawa fachowa obsługa. Produkt super. Ja jestem zadowolony z tego kołowrotka.
akasatanus
Ryobi Zauber
Po złych przejściach z Shimano w podobnej cenie zakupiłem 4000 jako "maszyne" na rzekę i jezioro, ciągam na to wszystko od okoni po większe szczupaki i trotka sie trafila. Polecam wszystkim szukającym mocnego uniwersalnego sprzętu za rozsądne pieniądze.
grz888
Ryobi Zauber
Zauber 4000 kołowrotek proporcjonalny do wydanych na niego pieniędzy. Twierdzę tak ponieważ, użytkuję już zaubera zakupionego w 2006 -na dzień dzisiejszy ma się zupełnie nieźle.
W kwestii samego sklepu: bardzo miły kontakt, wysyłka i realizacja zamówienia szybko i bez komplikacji - Polecam !!!!!!!
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Prawdą jest, że to kawał solidnego sprzęta :)
andrew256@vp.pl
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa. Polecam. Kołowrotek Ryobi Zauber 3000
paszekmarek
Ryobi Zauber
kołowrotek rewelacja polecam wszystkim wędkarzom
Ostry21
Ryobi Zauber
Kolejny Zauber jest w moim arsenale, maszyny są niezawodne i perfekcyjne.
Doradztwo i obsługa na wysokim poziomie.
czakos_
Ryobi Zauber
Na chwilę obecną mało używany kołowrotek ale wydaje się być solidny co stwierdzam po jego płynnej pracy i precyzyjnym hamulcu. Myślę, że nie będę rozczarowany.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Super kołowrotek, super kontakt ze sprzedawcą ..
slawek599
Ryobi Zauber
Kołowrotek model 2000 bardzo dobry tylko jeden feler zaczyna po kilku dniach spiningowania szumieć,plecionkę nawija bardzo ładnie, polecam do spiningowania
Koral1944
Ryobi Zauber
Kołowrotek jakiego długo szukałem. Żadnych wad nie stwierdzono. Kręci aż miło patrzeć.
Spinnigista
Ryobi Zauber
Szybka przesyłka, dobre spasowanie. Jedyny mankament złuszczony i odpryśnięty lakier przy kabłąku.
turtle01
Ryobi Zauber
Towar extra. Polecam
szelpa
Ryobi Zauber
to mój trzeci kołowrotek tej firmy, więcej chyba dodawać nie trzeba. Polecam!!
ichelstowski@gmail.com
Penn Clash
Clash 3000 - idealna wielkość do połowu boleni, sandaczy i szczupaków. Kołowrotek ma niezwykle wytrzymały i precyzyjny hamulec, a co najważniejsze ma idealne ułożenie żyłki przez co można sobie pozwolić na dalekie rzuty.
jerzy6
JMC 8XCJ ZIELONA
plecionka cienka gładka, ale na Wisłę się nie nadaje. Byle otarcie i ma zerową wytrzymałośc, czyli zakup bez sensu!
Power Strike dużo lepsza!
maresjac
YGK G-Soul EGI Metal WX4
Szybka i dobra dostawa plecionka na 5+
pjeter74
YGK G-Soul EGI Metal WX4
Witam dostawa jak zwykle szybka ,towar super zapakowany co do plecionki to jak po dwóch wyprawach super linka śliska i cicha jak dla mnie 6
niezarejestrowany
YGK G-Soul X4 Upgrade PE
bardzo fajna plecionka, fajny sklep (byłem też osobiście) generalnie polecam
Raty 0%
1.83 s