Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Artykuły > WIELKI KONKURS CF 2009
2009-02-13

WIELKI KONKURS CF 2009


WIELKI KONKURS CF 2009

Wielki konkurs Corona Fishing.pl


Specjalnie dla użytkowników portalu Corona Fishing zorganizowaliśmy wielki, całoroczny konkurs. Wielki Konkurs CF 2009 składa się z wielu dziedzin, w których każdy użytkownik będzie mógł wykazać się aktywnością, na podstawie której zdobędzie atrakcjne nagrody.

ZAPROŚ ZNAJOMEGO
Zaproś jak największą ilość swoich znajomych na portal CF. Osoba, która zaprosi najwięcej nowych użytkowników zostanie nagrodzona:

 • Wędziskiem St.Croix lub Lamiglas,
 • Wyprawą wędkarską dla zwycięzcy i najaktywniejszego znajomego (finansowaną i organizowaną przez CF).

NAJWYŻSZY STATUS
Wszyscy użytkownicy CF w swoim profilu mają widoczne koronki. Koronki oznaczają status użytkownika na naszym portalu. Status określany jest przez aktywność danej osoby na naszej stronie. Szczegóły jak to zrobić możesz przeczytać w „poradniku nawigacyjnym”umieszczonym w zakładce „Download”. Na koniec roku zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma:

 • Status „Człowiek Corona Fishing Team”.
 •  Zestaw wybranych przynęt CF na kwotę 150 zł.

NAJWIĘKSZA RYBA NA PRZYNĘTĘ CF
Dla łowców okazów przygotowaliśmy konkurs typowo wędkarski. Wędkarze specjalizujący się w łowieniu określonych gatunków ryb będą mieli okazję pochwalić się swoimi osiągnięciami oraz otrzymać atrakcyjne zestawy przynęt. Zwycięzcą zostanie osoba, która złowi największą rybę (wszystkie gatunki) na przynętę CF. Warunkiem jest fotografia ryby wraz z przynętą CF. Nagrody:

 • Status „Człowiek Corona Fishing Team”.
 • Zestaw spinningisty (plecionka, komplet przynęt, akcesoria).
 • Wspólne wędkowanie z producentem „szczęśliwej przynęty”.

FISHIPEDIA
Budujemy wędkarską encyklopedię. Użytkownik, który doda największą liczbę haseł (min 25) do Fishipedii zostanie nagrodzony:

 • Zestawem spinningisty (plecionka, komplet przynęt, akcesoria).

NAJLEPSZY ARTYKUŁ
Coś dla literatów. Artykuł nadesłany przez użytkownika zostanie opublikowany i poddany ocenie innych użytkowników. Ocena artykułu jest nadawana przez przyznanie określonej liczby koronek. Zwycięzca otrzyma:

 • Status „Człowiek Corona Fishing Team”.
 • Wędzisko St.Croix lub Lamiglas.
REGULAMIN:


Warunki ogólne.
1. Organizatorem  konkursu  jest Corona-Fishing.pl
2. Konkurs ma charakter otwarty.
3. Uczestnikami konkursu mogą być tylko użytkownicy portalu Corona Fishing.pl
4. Uczestnikami konkursu nie mogą być organizatorzy konkursu.
5. Konkurs rozpoczyna się dnia 15 lutego 2009 roku i będzie trwał do dnia 31 grudnia 2009 roku włącznie.
6. Corona Fishing.pl zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.
7. Użytkownik może wziąć udział we wszystkich częściach konkursu.
 
Co daje status „Człowiek Corona Fishing Team”?:
-    zniżki na sprzęt, na wyjazdy – 15%,
-    komplet odzieży Corona Fishing Team,
-    wywiad na stronie CF,
-    możliwość sprzedaży swojego rękodzieła przez CF,
-    nadanie nazwy nowym przynętom CF.

I. ZAPROŚ ZNAJOMEGO
1.  Minimalna ilość zaproszonych to 25 osób.
2. Zaproszona osoba nie może mieć wcześniej swojego profilu na CF.
3. Zaproszona osoba musi zalogować się i w pełni aktywować konto. Następnie wymagane jest przesłanie „hasła weryfikacyjnego”, którym jest nick osoby zapraszającej, do Karoliny_CF. Ostatnia czynność to dołączenie do grupy „nawigacja CF” i powitanie w wątku „Witamy nowych”.

Nagrody:

 • Wartość wędziska 350 zł lub bon na zakup innego wędziska o równowartości 350zł.
 • Wyprawa wędkarska dla zwycięzcy konkursu i najaktywniejszego zaproszonego znajomego, zorganizowana przez CF na krajowych łowiskach ogólnodostępnych.

II. NAJWYŻSZY STATUS
1. Zdobywanie statusu wynika z aktywności na portalu. Każdy użytkownik zbiera punkty widoczne jako koronki.  Koronki przydzielane są za dodanie:
-    artykułu,
-    haseł fishipedii,
-    bloga,
-    albumów.
2. Dodatkowo aktywność jest ciągle oceniana przez innych użytkowników CF. Atrakcyjność blogów, artykułów wpływa na ilość przyznanych punktów, które zamieniane są na koronki. Ilość koronek w profilu jest zmienna i zależy od aktywności innych użytkowników. Ostatecznej ocenie podlega ilość punktów widocznych przez administratora serwisu. Minimalna ilość to 100 pkt.

Nagrody:

 • Status „Człowiek Corona Fishing Team”.
 • Zestaw przynęt CF o wartości 150zł.

III. NAJWIĘKSZA RYBA NA PRZYNĘTĘ CF
1. Klasyfikacji zostaną poddane wszystkie ryby złowione na przynęty CF. Dla każdego gatunku wyłoniony zostanie zwycięzca. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie fotografii na której widoczna będzie ryba oraz przynęta CF.
2. Przystępując do konkursu autorzy zdjęć wyrażają zgodę na ich rozpowszechnianie oraz udzielają Corona-Fishing.pl nieodpłatnego upoważnienia do korzystania z tych zdjęć w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
3. Zdjęcia należy nadesłać w formie elektronicznej – na adres corona@corona-fishing.pl z dopiskiem „największa ryba CF”.

Nagrody:

 • Nagroda główna to bezpośrednie spotkanie i wędkowanie z producentem przynęty, na którą złowiona została rekordowa ryba konkursu. Nagroda może zostać przydzielona jednorazowo i zostanie nadana osobie wyłonionej w sondzie na stronie CF.
 • Pozostałe nagrody przydzielane zostają zgodnie z podziałem na kategorie poszczególnych gatunków ryb. Walczymy o zestaw spinningisty (plecionka, komplet przynęt, akcesoria).

IV. FISHIPEDIA
1. Osoby biorące udział w konkursie dodają hasła do Fishipedii. Hasła powinny być autorskie i zawierać przynajmniej jedno zdjęcie tematyczne.
2. Zwycięzcą konkursu jest jedna osoba, która zostanie wyłoniona przez organizatorów konkursu na podstawie wprowadzonych haseł.

Nagrody:

 • Zestaw spinningisty (plecionka, komplet przynęt, akcesoria).
 • Dodatkowo dla każdego uczestnika konkursu za wpisanie 20 kolejnych haseł przynęta CF gratis.

V NAJLEPSZY ARTYKUŁ
1. W konkursie będą brały udział osoby, które nadeślą artykuł do redakcji CF. Artykuły zostaną opublikowane i poddane ocenie użytkowników CF.
2. Przystępując do konkursu autorzy artykułów wyrażają zgodę na ich rozpowszechnianie oraz udzielają Corona-Fishing.pl nieodpłatnego upoważnienia do korzystania w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
3. Artykuły należy nadesłać w formie elektronicznej na adres: corona@corona-fishing.pl z dopiskiem „Artykuły CF”.
4. Zwycięzcą konkursu jest jedna osoba, która zostanie wyłoniona na podstawie sondy zamieszczonej na stronie CF.

Nagrody:

 • Status „Człowiek Corona Fishing Team”.
 • Wartość wędziska 350zł lub bon na zakup innego wędziska o równowartości 350zł.
 • Publikacja artykułu na innych zaprzyjaźnionych forach internetowych.
 • Publikacja artykułu w prasie wędkarskiej.
   

 


Zgłoszenie nadużycia
Temat zgłoszenia
Opis problemu:


Zgłoś nadużycie

Udostępnij ten artykuł:
Facebook Google Bookmarks Twitter LinkedIn

Oceń artykuł
koronka1koronka2koronka3koronka4koronka5

polecane dla Ciebie

Artykuły

szczupaka z rozlewisk
Temat szczupaków podejmowaliśmy już wielokrotnie. Wydawać by się mogło, że nic innowacyjnego w temacie esoksów już nikt nie odkryje. Mnie od długiego czasu nurtuje temat cyklów w których szczupaki na przemian ...
brzana na spinning
Brzana to paradrapieżnik z rodziny karpiowatych. Ryba, która dostarcza łowcy wielu ogromnych emocji podczas holu. Jedna z najsilniejszych ryb naszych wód. Brzanę można spotkać dosłownie wszędzie. Bytuje głównie w rzekach ...
odzież wędkarska zimowa
Odzież wędkarska zimowa Jeśli chodzi o wyposażenie wędkarskie, to odzież wędkarska zimowa powinna być jednym z priorytetów każdego miłośnika łowienia. Wysokiej jakości zimowe ubrania wędkarskie powinny nie tylko zapewnić nam ...
jak łowić na jerki
Swego czasu, będąc jeszcze młodym chłopcem, niemal każde wakacje spędzałem u dziadków. Z okien domu widziałem wielkie, leśne jezioro. Szerokie na kilkanaście metrów trzcinowisko i niemal całkowicie zakryta przez liście ...
duże okonie na spinning
Dziś przyzwoite okonie widzimy najczęściej przeglądając foldery czy katalogi reklamujące wędkarskie wyjazdy do Skandynawii. Nasze rodzime okonki łowione są najczęściej na mikro gumki uwieszone na bocznym troczku. Najczęściej też te ...
jezioro szwecja
Troll to z założenia zwierzę raczej leniwe, powolne, można by powiedzieć nudnawe, nie wymagające od nas żadnej inwencji w poskromieniu. Ale czy te wszystkie krążące pogłoski na jego temat są do końca prawdziwe? Jedno jest pewne - ...
wędkarstwo podlodowe
Łowienie na lodzie za pomocą specjalistycznych blaszek, poziomek, diabłów i innych przynęt nie różni się w znaczący sposób od klasycznego spinningowania. Podobieństw jest bardzo wiele. Podobne są miejsca, podobne pory ...
łowienie w czasie powodzi
Wczesna wiosna to okres, kiedy spinningista ma pewien problem, polegający na małej dostępności poszczególnych gatunków tym ryb. Z jednej strony mamy typowe drapieżniki, które będziemy mogli tropić za miesiąc lub dwa, a z ...
15 lat na rynku
Raty 0%