Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Załęczańskie > SM Biegacz

SM Biegacz

Cena:

36.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Smużak Biegacz to kolejna odsłona naszych pięknych i łownych smużaków na klenie i jazie. Biegacz nie należy do najmniejszych przynęt tego typu. Jest wyjątkowo lotny i magicznie pracuje na samej powierzchni wody. To kolejna nowość na ten sezon w grupie przynęt na klenie i jazie. Biegacz jest odpowiedzią na Wasze zapytania odnośnie lotnych smużaków, które pracują na samym lustrze wody.
Biegacz to wyjątkowy smużak. Jest tłusty, stosunkowo ciężki i niebywale lotny. Środek ciężkości jest umiejscowiony w tylnej części przynęty, dzięki czemu rzucisz nim daleko i bardzo precyzyjnie. Odpowiednio podany i prowadzony lekkim skosem Biegacz pięknie kolebie się na samym lustrze wody, puszacając wyraźne koła które mocno kuszą grube klenie do ataku.
Biegacz został wykonany w czterech kolorach. Pierwszy to ciemna, opalana brązem czerń, czyli ulubiony smużak wielu wędkarzy w całej Polsce. Kolejna sprawa to zieleń połyskująca fioletem, czyli nasz flagowy kolor dostępny również w wielu innych przynętach smużących Corona Fishing. Dwa kolejne to niebieski i czerwony czyli barwy, które dla wielu wędkarzy będą zapewne nieco innowacyjne, ale właśnie te kolory wybierane są przez wielu bardzo doświadczonych łowców grubych kleni.

ModelDŁUGWAGACena
LA3cm2,2g36.00 PLN
RD3cm2,2g36.00 PLN
GR3cm2,2g36.00 PLN
BL3cm2,2g36.00 PLN
ZESTAW 4SZT140.00 PLN
ModelCena
LA36.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 2,2g
RD36.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 2,2g
GR36.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 2,2g
BL36.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 2,2g
ZESTAW 4SZT140.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.97 s