Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Załęczańskie > Glitter

woblery na bolenie - glitter

wobler boleniowy
wobler boleniowy
woblery boleniowe
woblery na bolenie
wobler na bolenia handmade
Cena:

44.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Nasz Glitter to reaktywacja starego jak świat woblera boleniowego, wzbogacona o wszystkie istotne cechy niezbędne do osiągnięcia... SkutecznościI. Prostota w budowie, która obejmuje lusterkowanie, nieregularność i lotność, to kluczowe cechy, które przyświecały nam podczas tworzenia tej przynęty.

Glitter został zaprojektowany z myślą o łowieniu boleni w najróżniejszych warunkach, zarówno na rzekach, jak i jeziorach. Jego wyjątkowa konstrukcja sprawia, że przy każdym prowadzeniu wędkarz może liczyć na skuteczność i atrakcyjność woblera. Nawet przy wolnym zwijaniu Glitter wyraźnie lusterkuje, przyciągając uwagę boleni, a przy szybkim prowadzeniu jego nieregularne ruchy i odskakiwania na boki prowokują drapieżniki do ataku.

Glitter to esencja boleniowej szkoły. Wobler powstał dokładnie po to, aby łowić nim bolenie - tylko i wyłącznie bolenie. Został skonstruowany tak, aby posiadał wszystko to, co woblery na bolenia powinny posiadać. Ostra, migocząca praca to podstawowa cecha charakteryzująca  woblere na bolenie i rapy to kochają. Podczas prowadzenia Glitter zachowuje się dokładnie tak, jak zmęczona i uciekająca w nurcie ukleja. Rybka stara się znaleźć choć kawałek spokojnej wody. Mocny nurt co jakiś czas zbija ją, raz w lewo, raz w prawo. Glitter migocze, błyska, ale ciągle z uporem płynie pod prąd. W tej chwili spory wir i potężne targnięcie na Twojej wędce. Boleń - to na niego polujemy!

Od lat wobler boleniowy Glitter łowi piękne bolenie w całej Polsce, ciesząc się uznaniem wędkarzy dzięki swojej niezawodności i skuteczności. To wobler, który nie zawodzi, niezależnie od warunków, i który powinien znaleźć się w arsenale każdego miłośnika wędkarstwa boleniowego.
Przynęta uzbrojona w kotwice #8.


ModelDŁUGWAGACena
WH6,5cm9g44.00 PLN
OL6,5cm9g44.00 PLN
BL6,5cm9g44.00 PLN
SI6,5cm9g44.00 PLN
ZESTAW 4 szt172.00 PLN
ModelCena
WH44.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
OL44.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
BL44.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
SI44.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 9g
ZESTAW 4 szt172.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.39 s