Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > G. Loomis > IMX-PRO > IMX-PRO Bass NRR

G. Loomis IMX-PRO Bass NRR

wędka g.loomis IMX-PRO BASS NRR
wędka g.loomis IMX-PRO BASS NRR
IMX-PRO g.loomis

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Wędkarze łowiący na lekko znają się na technikach finezji. Mała guma i jig wymagają kija, który pewnie zatnie rynę, a przy tym będzie wystarczająco miękki, aby to zacięcie utrzymać - taka właśnie jest seria G.Loomis IMX-PRO Bass NRR.
Wędka IMX-PRO BASS NED RIG z serii IMX-PRO BASS firmy G. Loomis jest specjalnie zaprojektowana do techniki połowu z użyciem metody NED RIG. NED RIG to technika, w której używa się lekkiej główki jigowej oraz silikonowej imitacji robaka lub rybki. Technika ta w dynamiczny sposób zdobywa uznanie wędkarzy w Europie. Największym uznaniem cieszy się wśród wędkarzy polujących na grube okonie i sandacze.
Specyficzna konstrukcja wędki oparta jest o smukły i finezyjny blank z charakterystyczna spolegliwą szczytówką oraz mocnym Dolnikiem. Wędka pozwala operować przynętami w bardzo specyficzny sposób. Dzięki swojej czułości kije pozwalaja na prezentację przynęty leżącej na dnie. Dzięki drganiom części szczytowej potrafimy w bardzo atrakcyjny sposób nadać przynęcie skutecznea pracę.

Cechy wędki IMX-PRO BASS NRR

Przede wszystkim czułość. Wędka IMX-PRO BASS NED RIG jest znana z wysokiej czułości, co pozwala wędkarzowi wyczuć delikatne brania ryby i nawet najdrobniejsza pracę przynęty. To umożliwia bardziej precyzyjne i skuteczne operowanie nawet w niesprzyjających warunkach.
Moc pozwalająca na zacięcie grubego sandacza. Pomimo swojej czułości, wędka IMX-PRO BASS NRR jest mocna w dolniku i wytrzymała. Konstrukcja z zastosowaniem technologii IMX-PRO zapewnia odpowiednią siłę, aby sprostać większym rybom i zapewnić pewność zacięcia i skuteczny hol.
Precyzja w operowaniu przynętami oraz odległość rzutu. Wędka została zaprojektowana tak, aby zapewnić precyzyjne rzuty, które są istotne w technice NED RIG. Dzięki odpowiedniej sztywności i długości wędki, wędkarz może celować w konkretne miejsca i precyzyjnie prezentować przynętę. Dodatkowo właściwości blanku dają możliwość nadawania przynęcie najbardziej atrakcyjnej pracy.
  • Konstrukcja z wysokomodułowego grafitu
  • Niska waga, duża moc i niesamowita czułość
  • Przelotki Fuji K-frame
  • Wyprodukowano ręcznie w Woodland, Waszyngton

Zastosowane technologie: Multi taper
ModelDŁUGMOCAKCJACZĘŚCIMOC LINKIPRZYNĘTACena
IMX-PRO 831S NRR211 cmMLX-Fast13-5 kg1,5-9 g1 697.00 PLN
IMX-PRO 882S NRR224 cmMX-Fast14-5 kg3,5-10,5 g1 697.00 PLN
ModelCena
IMX-PRO 831S NRR1 697.00 PLN parametry
DŁUG: 211 cm
MOC: ML
AKCJA: X-Fast
CZĘŚCI: 1
MOC LINKI: 3-5 kg
PRZYNĘTA: 1,5-9 g
IMX-PRO 882S NRR1 697.00 PLN parametry
DŁUG: 224 cm
MOC: M
AKCJA: X-Fast
CZĘŚCI: 1
MOC LINKI: 4-5 kg
PRZYNĘTA: 3,5-10,5 g
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.95 s