Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Wędkarstwo podlodowe > Wędki podlodowe St.Croix > Avid Ice

Wędka podlodowa St.Croix Avid Ice

Avid Ice wędka do poziomki
Avid Ice wędka do poziomki
Wędkapodldowa do pozimki st.croix

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Debiut wędki na polskim rynku był wyjątkowy, St.Croix Avid Ice została oceniona przez wielu naszych klientów jako najlepsza wędka podlodowa do poziomki. Ze względu na sztywność blanku ale jednocześnie stosunkowo finezyjny szczyt oraz niebywałą czułość Avid Ice idealnie wpisuje się w metodę podlodowego jigowania.
Wędka podlodowa St.Croix Avid Ice jest wykonana celowo do łowienia poziomkami i woblerami wertykalnymi. Wędka charakteryzuje się bardzo duża szybkością oraz sztywnością blanku. Kij wyraźnie pracuje w części szczytowej a dolnik pozostaje sztywny nawet przy szarpnięciach ciężkiej poziomki. Wędki podlodowe z serii Avid to wyjątkowo czułe i lekkie. Ze względu na charakter pracy wędki, St.croix Avid Ice to świetne wędki podlodowe które możemy potraktowac jako kije uniwersalne czyli takie, które w doskonały sposób obsłużą nam większość przynęt podldowych.
Solidny blank węglowy. Wyjątkowo czuła węglowa rękojeść. Przelotki Kigan; niskie, bardzo lekkie. Wędki zostały wykonane w USA.

AIR27ML
Wędka idealna do blaszki od 2,5 do 10g.Wszelkie przynęty w tym zakresie wagowym będzie prowadziła ostro i bardzo agresywnie. Model ML idealnie wpisuje się do zastosowań z poziomkami. Najlepszy do wędki AIR27ML rozmiar poziomki to od 5 do 12g
AIR27M
Wyraźnie mocniejsza i sztywniejsza wędka która w części szczytowej jest mniej finezyjna dzięki czemu mniej poddaje się podczas podbijania przynęty. Najlepiej działa z blaszkami od 5 do nawet 20 gramów. Ten model doskonale nadaje się do poziomek od 5 do 20gramów.

Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.42 s