Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Wiślak > Zefir

Zefir

wobler na szczupaka
wobler na szczupaka
wobler hand made na szczupaka
woblery na szczupaka z płytkiej wody
woblery hand made na szczupaka
Cena:

42.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Stary jak świat wobler, który zapewne do wędkarskich pudełek trafiał jako jeden z pierwszych wabików. Jeśli pamiętasz stare ruskie bazary, a na nich naszych wschodnich sąsiadów, którzy handlowali przynętami to właśnie tam mogłeś zobaczyć pierwowzór naszego Zefira. Banalny w obsłudze wobler. Prosty w konstrukcji, łatwy do złowienia szczupaka. Przeznaczaniem tej przynęty jest płytka woda, świetny na miejsca z podwodną roślinnością i łagodne stoki podwodnych blatów.

Jak złowić szczupaka na wobler Zefir

Sprawa jest dość prosta, bo jeśli staniesz wodzie od metra do trzech i przeprowadzisz go w okolicy podwodnych krzaków, to złowienie szczupaka będzie kwestią czasu. To magia tej przynęty czyli wolne, leniwe prowadzenie przerywane pauzami i lekkim szarpnięciem.
Zefir to wobler o bardzo szerokim zastosowaniu, ale jego popisowym kawałkiem wody są płytkie, szybko nagrzewające się zatoki. Zefir lubi wolne prowadzenie przerywane zmianą rytmu. Lubi szarpnięcia i pauzy. Wówczas staje się zdecydowanie najłowniejszy. Warto zastosować pewien trik… Zakręć korbą kołowrotka kilka razy. Zrób to płynnie i wolno. Zatrzymaj przynętę, po czym ostro ale z czuciem szarpnij go w miejscu kilka razy. Szczupaki maja korbę na punkcie takiej pracy.

ModelDŁUGWAGACena
OL11cm18g42.00 PLN
GRF11cm18g42.00 PLN
SI11cm18g42.00 PLN
BL11cm18g42.00 PLN
ZESTAW 4SZT164.00 PLN
ModelCena
OL42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 11cm
WAGA: 18g
GRF42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 11cm
WAGA: 18g
SI42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 11cm
WAGA: 18g
BL42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 11cm
WAGA: 18g
ZESTAW 4SZT164.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
przemek.iwandowski@gmail.com
Wszystko jak w opisie :) Płytka woda, jednostajne ściąganie, co 3-4 obroty korbki dwa mocne szarpnięcia i tyle wystarczy. Zefira w kolorze SI szczupaki z mojej wody kochają. Super skuteczna przynęta. Praca, komfort prowadzenia, wykonanie - mistrzostwo świata! Polecam każdemu.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.69 s