Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty wertykalne > Adamki Duży

Adamki Duży

Cena:

49.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Adamki Duży, czyli klasyk w kolekcji woblerów wertykalnych, stworzony z myślą o miłośnikach łowienia sandaczy i grubych okoni oraz boleni. Ta większa wersja modelu Adamki została zaprojektowana, celowo względem warunków dużych nizinnych rzek, gdzie silny nurt oraz odległości rzutu stanowią dodatkowe wyzwanie dla każdego wędkarza.

Adamki Duży to przynęta, która łączy w sobie wszystkie zalety swojego mniejszego odpowiednika, jest świetny na wszystkie rzeczne drapieżniki. Jego większe wymiary nie tylko świetnie działają na większe ryby, ale także doskonale radzą sobie w trudnych warunkach silnego nurtu, Podobnie jak mniejszy model, Adamki Duży charakteryzuje się intensywną pracą. Jego działanie to efektowne migotanie i drgania, które są nieodpartą pokusą dla sandaczy, boleni oraz grubych okoni. Pomimo swojej wielkości, przynęta zachowuje niezwykłą stabilność w silnym nurcie, co pozwala na precyzyjne prowadzenie.

Stworzenie Adamki Duży to odpowiedź na potrzeby wędkarzy, którzy szukają skutecznych rozwiązań w łowieniu w dużych nizinnych rzekach ale również w głębokich żwirowniach i zbiornikach zaporowych. Duże Adamki to wyjątkowy wobler na wody stojące. Świetna do łowienia w opadzie z dna oraz w toni.  Ta przynęta jest dowodem na to, że rozmiar ma znaczenie, szczególnie kiedy mierzymy się z wyjątkowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami duże rzeki nizinne.

ModelDŁUGWAGACena
AD SE7,5cm16g49.00 PLN
AD GRF7,5cm16g49.00 PLN
AD SI7,5cm16g49.00 PLN
AD OL7,5cm16g49.00 PLN
ZESTAW 4SZT188.00 PLN
ModelCena
AD SE49.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 16g
AD GRF49.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 16g
AD SI49.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 16g
AD OL49.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 16g
ZESTAW 4SZT188.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.5 s