Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Koguty na pstrąga > Złoty

koguty na pstrąga - złoty

koguty na pstrąga
koguty na pstrąga
kogut na pstrągi

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Legendarne koguty na pstrąga, które produkowane są w Polsce od wielu lat. Przez wielu wędkarzy stosowane z powodzeniem na różnych rzekach pstrągowych. Nasze koguty na pstrąga to powrót do historii starej szkoły pstrągowania.
Konstrukcja kogutów na pstrąga CF oparta została o kilka ważnych detali. Po pierwsze… Ruchoma kotwiczka, która w zdecydowany sposób podnosi skuteczność zacięcia. Kolejna sprawa to główka ołowiana z odchylonym ku przodowi oczkiem, które odpowiada za zdecydowanie bardziej łagodną i swobodną pracę przynęty. Równie istotne jak dwie poprzednie sprawy to sposób dekorowania naszych kogutów na pstrąga. Wszystkie przynęty zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Materiały wykorzystania kogutów to selekcjonowane, najwyższej jakości oraz bardzo trwałe komponenty. Dodatkowo wszystkie nasze koguty na pstrąga posiadają malowano proszkowo główkę, która w dodatkowy sposób tworzy całość bardzo skutecznej przynęty.

ModelDŁUGWAGACena
455,5cm4,5g17.00 PLN
656,5cm6,5g17.00 PLN
ZESTAW 2 SZT32.00 PLN
ModelCena
4517.00 PLN parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
6517.00 PLN parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 6,5g
ZESTAW 2 SZT32.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
konradczech
Kupiłem z ciekawości i jest to moje odkrycie. Łowię nim rzeczne teczkami, prowadzę skokami z pauzami po samym dnie, imituje raczka (w maju trochę głowacza). Działa super na mało aktywne ryby, które nie wychodzą do bardziej oklepanych przynęt. Jeśli w miejscu z bardzo mocnym nurtem zacznie się łowić nim z nurtem, który tego koguta tuż po rzucie zabiera, to w pierwszej fazie po wpadnięciu do wody potrafi też kusić latem klenie. Brania zawsze czuć, nawet na wodzie z pianą, bo kogut trochę waży
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.31 s