Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Odzież wędkarska i akcesoria > Bandany > Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube

Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube

Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube bandana wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube bandana wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube komin wędkarski
Cena:

137.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Bandana wędkarska Geoff Anderson TechnicalMerino Dri-release Tube wykonana jest z wyjątkowego materiału. Dri-release to wyjątkowa mieszanka poliestru nadającego się do recyklingu i naturalnej wełny Merino. Dri-release przyspiesza tempo uwalniania wilgoci i wypycha wodę i pot na zewnątrz ubrania i w powietrze. Dodatkowe wzmocnienie w postaci wbudowanego FreshGuard® zapewnia niezrównaną kontrolę zapachów. Oprócz dobrze wyważonej tkaniny zastosowaliśmy tkanie „w kropki”, które zapewni Ci doznanie magicznego mikroklimatu.
 
Komin Geoff Anderson Technical Merino Dri-release Tube to jeden z szerokiej gamy produktów z tej serii. Innowacyjne mieszanki tkanin określane jako TechnicalMerino zapewniają chłód, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe, nie zmywają się z upływem czasu.
 
Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych w czapce TechnicalMerino Dri-release pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza. Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny w połączeniu z wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
Merino Dri-release Tube137.00 PLN
ModelCena
Merino Dri-release Tube137.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.1 s