Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Odzież wędkarska i akcesoria > Bandany > Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Tube

Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Tube

Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Tube bandana wędkarska
Geoff Anderson Technical Merino 18.5 Micron Tube bandana wędkarska
Cena:

137.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Komin Geoff Anderson TechnicalMerino 18,5 Micron Tube jest corocznie odnawialnym, w 100% naturalnym produktem. Jest trwały w użyciu, a pod koniec jego cyklu życia podlega recyklingowi i biodegradacji. To włókno o grubości 18,5 mikrona wchłania pot, nie powodując przy tym wilgoci i dyskomfortu, a przy tym pochłania wilgoć i generuje ciepło. Łatwy w pielęgnacji i naturalnie bezzapachowy.

Innowacyjne mieszanki tkanin TechnicalMerino z których zbudowana jest bandana Geoff Anderson 18,5 Micron zapewniają chłód, suchość, świeżość i wygodę — nawet podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ nasze tkaniny TechnicalMerino nie są modyfikowane żadnymi środkami chemicznymi, ich właściwości są trwałe. Nie zmyje się z upływem czasu. Doskonała równowaga włókien hydrofobowych i hydrofilowych pozwala na naturalne odparowanie nadmiaru wilgoci, poprawiając odprowadzanie wilgoci ze skóry i uwalnianie jej do powietrza.

Ciesz się naturalnymi właściwościami super cienkiej wełny oraz wytrzymałością i wydajnością dodanych materiałów syntetycznych nadających się do recyklingu.

ModelCena
18.5 Micron Tube137.00 PLN
ModelCena
18.5 Micron Tube137.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.04 s