Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > YGK > YGK G-Soul EGI Metal WX4

Plecionka YGK G-Soul EGI Metal

YGK G-Soul EGI Metal
YGK G-Soul EGI Metal

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Produkt niedostępny - zobacz plecionka JMC 8XCJ

YGK G-Soul EGI Metal WX4 to najpopularniejsza plecionka tej marki w Polsce. Produkty YGK okreslane sa mianem najlepszej plecionki na okonia. Charakteryzuje się wyjątkowo ciasnym splotem oraz dodatkową powłoką, dzięki czemu jest niebywale śliska i gładka. Najbardziej popularna plecionka firmy YGK. Najchętniej wybierana przez wędkarzy w Polsce. Szczególne uznanie zdobyła wśród łowców okoni, kleni oraz jazi. YGK G-Soul EGI Metal WX4 charakteryzuje się wyjątkowo ciasnym splotem oraz dodatkową powłoką, dzięki czemu plecionka jest niebywale śliska i gładka. Te cechy decydują o znacznie dłuższych rzutach oraz trwałości plecionki. EGI Metal to najwyższej jakości plecionka spinningowa. Jest cicha, śliska i wiotka niczym żyłka.

niezarejestrowany
Super plecionka od lat jej używam do połowu kleni. Na Narwi wyjąłem na nią profesora 53cm. Polecam ,bo naprawdę dobra
pjeter74
Witam dostawa jak zwykle szybka ,towar super zapakowany co do plecionki to jak po dwóch wyprawach super linka śliska i cicha jak dla mnie 6
maresjac
Szybka i dobra dostawa plecionka na 5+
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0%

Plecionka YGK Egi Metal

Dla wędkarzy łowiących okonie, klenie i pstrągi dobrej jakości plecionka to podstawowy element zestawu. Bardzo często to właśnie od plecionki YGK Egi Metal, okoniarze rozpoczynają konstruowanie swojego wędkarskiego ekwipunku. Doskonałe parametry użytkowe takie jak niewielka średnica zestawiona z niewiarygodna mocąodpowadają za popularność plecionki Egi Metal. Dziś synonimem jakości wśród najcieńszych plecionek okoniowych jest właśnie produkt japońskiego producenta YGK.
Plecionka Egi Metal WX4 dostępna jest w kilku średnicach i pozwala dzięki temu uzbroić wędkę na niemal każda metodę jaka będziesz łowił klenie, pstrągi czy okonie. Doskonała do precyzyjnego i najlżejszego łowienia. Dzięki ciasnemu splotowi ma niem okrągły przekrój i jest śliska niczym klasyczna żyłka. Idealnie nadaje się do łączenia z fluorocarbonem co pozwala do stosowania w drop shot.