Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Wysyłka CF

Wysyłka CF

Zasady wysyłki paczek w sklepie Corona-Fishing!
Sklep Corona-Fishing poza wysyłkami krajowymi realizuje również przesyłki zagraniczne. Zamówione towary wysyłamy do Klienta w ciągu 14 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia, lub zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym.

wysyłamy za granicę

W wyjątkowych przypadkach jednak termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Dotyczy to w szczególności wędek amerykańskich, których czas dostawy może w wyjątkowych sytuacjach wynieść nawet 90 dni. Zdecydowana większość zamówień realizowana jest jednak w ciągu 24 h od wpłynięcia zamówienia. O wszelkich zmianach w terminie realizacji zamówień Klienci informowani są drogą e-mailową lub telefonicznie. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zamówień prosimy kierować na adres d.dlutek@corona-fishing.pl lub kontaktować się telefonicznie z numerem 663 388 109.

Koszty wysyłki krajowej to odpowiednio: 15 zł w przypadku przedpłaty na konto i 25 zł gdy wybierzemy opcję płatności przy odbiorze. Koszt wysyłek zagranicznych to 25 zł za drobne paczki i 150 zł za przesyłki większe i ponadgabarytowe (wędki, tuby).

Zapraszamy do zakupów!
15 lat na rynku
Raty 0%