Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Wysyłka CF

Wysyłka CF

Zasady wysyłki paczek w sklepie Corona-Fishing!
Produkty, które wysyłamy do Państwa to towar najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby zarówno nasze przynęty, kołowrotki oraz wędki wysyłany były za pośrednictwem sprawdzonych przewoźników. Do pakowania naszych przesyłek wykorzystujemy specjalne materiały, które w bezwzględny sposób zabezpieczają Twój towar przed uszkodzeniem.  Wędki zapakowane są w specjalne tuby wykonane z bardzo twardego a jednocześnie elastycznego materiału dzięki czemu drogie wędki są w maksymalny sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem.
 
Sklep Corona-Fishing poza wysyłkami krajowymi realizuje również przesyłki zagraniczne. Zamówione towary wysyłamy do Klienta w ciągu 14 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia, lub zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym.
 
Zdecydowana większość zamówień realizowana jest jednak w ciągu 24h od wpłynięcia zamówienia. O wszelkich zmianach w terminie realizacji zamówień Klienci informowani są drogą e-mailową lub telefonicznie. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zamówień prosimy kierować na adres d.dlutek@corona-fishing.pl lub kontaktować się telefonicznie z numerem 663 388 109.
W wyjątkowych przypadkach jednak termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Dotyczy to w szczególności wędek amerykańskich, których czas dostawy może w wyjątkowych sytuacjach wynieść nawet 90 dni.

Corona Fishing od lat współpracuje z firmą kurierską dając gwarancję szybkich i bezpiecznych dostaw. Oferujemy możliwość wyboru dostawy do rąk własnych lub na wskazany adres oraz dostarczamy wasze przesyłki do paczkomatów

Koszty wysyłki krajowej InPost/DPD:
Przedpłata na konto – 15zł
Płatności przy odbiorze – 25zł
Koszty wysyłki wędek – Kurier DPD
Przedpłata na konto – 45zł
Płatność przy odbiorze – 65zł
Koszt wysyłek zagranicznych:
Drobne paczki - przynęty 45zł
Wędki oraz inne przesyłki gabarytowe – 250zł

wysyłamy za granicę

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.12 s