Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > Power Strike

Plecionka Power Strike

Legendarna plecionka Power Strike Made in USA. Power Strike zasłynął w całej Europie ze względu na swoją trwałość i niezawodność. Plecionka Power Strike to doskonałej jakości amerykańska linka produkowana w niezmienionej formie od wielu lat w fabryce w USA. Power Strike to plecionka spinningowa, której największą zaletą jest trwałość i moc. W nawet najtrudniejszych warunkach będziemy nią łowili co najmniej przez kilka sezonów.
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Plecionka Power Strike

Ten produkt to przedziwny wynalazek, który w Polsce zbudował swoja historię. Power Strike to sznuerk posiadający właściwości plecionki ;) Mocny, niezniszczalny i odporny niemal na wszystko co może spotkać plecionkę wędkarską. Plecionka Power Strike  jak podaje jej producent nie jest wytwarzana w celach wędkarskich… Wielką ciekawostka jest to że pierwotnie Power Strike stosowany był jedynie jako nić do szycia odzieży wojskowej armii USA. Producent, do dziś wykorzystuje niezmiennie tę sama technologię oraz sposób konfekcjonowania produktu.
Plecionka Power Strike to przede wszystkim moc i trwałość. Wędkarze, którzy wybierają tę linkę zmuszeni zostali do nawijania na swój kołowrotek produktu niezniszczalnego. Zazwyczaj wykorzystywana jest do połowu na ciężkie Jerki bowiem świetnie sprawdza się w metodzie castingowej. Bardzo często stosują ją wędkarze łowiący sandacze w łowiskach obfitujących w zaczepy. Power Strike to plecionka na wiele intensywnych sezonów wędkarskich
0.98 s