Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Poradniki

Jak konserwować i prać kurtkę przeciwdeszczową

poznaj tego autora Admin

Konserwacja przeciwdeszczowych kurtek Geoff Anderson: Dozer, WS, LWS, MWS, Raptor, Xera.

Pamiętaj, aby zawsze dokładnie wysuszyć kurtkę po użyciu i prać ją jedynie jeśli będzie tego wymagała. Zaimpregnować kurtkę odpowiednimi produktami, na przykład sprayem Granger. Używaj tylko sprayu na produktach.Nie należy używać Nikwax XT direct i podobnych produktów do prania. Tego typu produkty zawierają substancje chemiczne, które ostatecznie mogą rozpuścić naszą membranę. Przechowywanie kurtki w wilgotnym otoczeniu ułatwi gnicie i skróci żywotność. Oznaki zgnilizny to czarne plamy i charakterystyczny wilgotny zapach piwnicy. Sól często objawia się jako białe plamy. Prać zgodnie z poniższą instrukcją. Słona woda i stałe światło słoneczne wybielają i niszczą tkaniny.

Jak prać spodnie i kurtkę przeciwdeszczową

Zalecamy pranie w pralce w temperaturze 30°C. Prać kurtkę, stosując program delikatny/wełniany i najlepiej bez mydła. Pierz kurtkę przewróconą na lewą stronę. Jeśli jednak masz to szczęście, że kurtka pachnie rybą, użyj odpowiedniego produktu z mydłem. Alternatywnie użyj zwykłego detergentu bez chloru. Nie używaj kompaktowego detergentu ani tradycyjnego środka zmiękczającego. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami prania zawartymi w produkcie. Zamknij wszystkie zamki błyskawiczne i rzepy.

jak prać kurtkę przeciwdeszczową

Konserwacja wodoodpornych kurtek: Wakasazhi, Tsuba, Xanado, Xelo

Pamiętaj, aby zawsze dokładnie wysuszyć kurtkę po użyciu. Prać tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Częste pranie ręczne.Zaimpregnować kurtkę odpowiednimi produktami – np. spray Granger. Przechowywanie kurtki w wilgotnym otoczeniu ułatwi gnicie i skróci żywotność. Sól często objawia się jako białe plamy. Prać zgodnie z poniższą instrukcją. Upewnij się, że wszystkie zamki są wolne od kryształów soli, myjąc je świeżą wodą.

Jak prać odzież z membraną Geoff Anderson:

Podstawową zasada jest aby naszą odzież wędkarską prać w ostateczności. Wielu wędkarzy zastanawia się i nie wie jak prać odzież z membraną. Nieprawidłowa konserwacja i pranie odzieży wędkarskiej może zniszczyc jej właściwości. Zalecamy pranie w pralce w temperaturze 30°C. Prać kurtkę za pomocą programu delikatny/wełna. Alternatywnie użyj zwykłego detergentu bez chloru. Nie używaj kompaktowego detergentu ani tradycyjnego środka zmiękczającego. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami prania zawartymi w produkcie.

konserwacja wodoodpornych kurtek

Jak prać o oddychające i przeciwdeszczowe spodnie

Konserwacja następujących wodoodpornych spodni: Urus, Zoon, Zebu 3, SideZone, Xera. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie wysuszyć spodnie po użyciu i prać je jeśli tego wymagają. Impregnować spodnie odpowiednimi produktami – np. sprayem. Nie należy używać Nikwax XT i podobnych produktów do prania. Tego typu produkty zawierają substancje chemiczne, które stopniowo rozpuszczają naszą membranę.Przechowywanie produktu w wilgotnym otoczeniu ułatwi gnicie i skróci żywotność. Oznaki zgnilizny to czarne plamy i charakterystyczny zapach „wilgotnej piwnicy”. Sól często objawia się jako białe plamy. Prać zgodnie z poniższą instrukcją.

Pranie: Zalecamy pranie w pralce w temperaturze do 30°C. Spodnie prać stosując program delikatny/wełniany, najlepiej bez mydła.
Pierz spodnie przewrócone na lewą stronę. Jeśli jednak masz to szczęście, że produkt pachnie rybą, użyj odpowiedniego produktu z mydłem. Alternatywnie użyj zwykłego detergentu bez chloru. Nie używaj kompaktowego detergentu ani tradycyjnego środka zmiękczającego. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami prania podanymi na produkcie. Wiesz już, jak odpowiednio dbać o produkty - czy wiesz jednak, jak dobrze dobrać ubrania wędkarskie?

pranie ubrań wodoodpornych

Konserwacja następujących wodoodpornych spodni: Wakasazhi

Pamiętaj, aby zawsze dokładnie wysuszyć spodnie po użyciu. Prać tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Częste pranie ręczne. Zaimpregnować spodnie odpowiednimi produktami. Przechowywanie produktu w wilgotnym otoczeniu ułatwi gnicie i skróci żywotność. Sól często objawia się jako białe plamy. Prać zgodnie z poniższą instrukcją. Upewnij się, że wszystkie zamki są wolne od kryształów soli, myjąc je świeżą wodą.

Pranie:
Zalecamy pranie w pralce w temperaturze 30°C. Uprać spodnie za pomocą programu delikatny/wełna. Alternatywnie użyj zwykłego detergentu bez chloru. Nie używaj kompaktowego detergentu ani tradycyjnego środka zmiękczającego. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami prania podanymi na produkcie.

konserwacja ubrań wodoodpotnych
Zgłoszenie nadużycia
Temat zgłoszenia
Opis problemu:

Udostępnij poradę:
Facebook Google Bookmarks Twitter LinkedIn

Zgłoś nadużycie

Najnowsze wpisy
Technologie Daiwa
Daiwa, uznawana za pioniera w świecie wędkarstwa, przez dziesięciolecia kształtowała rynkowe standardy, oferując wędkarzom sprzęt na najwyższym poziomie. Dzięki swoim innowacjom, marka ta zyskała reputację ...»
Daiwa czy Shimano: Jaki kołowrotek spinningowy
Wędkarstwo spinningowe to pasja, która łączy miłośników wędkarstwa na całym świecie. W tym dynamicznym świecie, dwie marki wyznaczają standardy jakości i innowacji - Daiwa i Shimano. Wędkarstwo spinningowe ...»
Jaki zestaw na spinning? Skomponuj idealny z Corona Fishing!
Spinning to obecnie najpopularniejsza metoda łowienia drapieżników, skuteczna zarówno w spokojnych wodach stojący, jak i rwących rzekach i strumieniach. Nie dla każdego idealny zestaw na spinning będzie ...»
Parametry i opisy wędzisk G.Loomis
Począwszy od 2022 roku, G. Loomis będzie standaryzował numeryczny system oznaczenia mocy wędek (Power Rating) dla konwencjonalnych modeli wędek. Wszystkie przyszłe aktualizacje serii wędek będą wykorzystywać ...»
Strój wędkarski – jak go skompletować?
Dobór odpowiedniego stroju wędkarskiego wbrew temu, co by się mogło wydawać, wcale nie jest prostą sprawą. Kompletując go należy wziąć pod uwagę wszelkie możliwe czynniki, które będą miały wpływ nie ...»
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.32 s