Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Lamiglas

Lamiglas

LAMIGLAS. Może nie potrzebujesz każdej wędki, którą zrobiliśmy, ale my robimy każdą wędkę, jakiej potrzebujesz. Z chwilą akcji każda z naszych ponad 300 wędek pracuje inaczej. O ile w przeszłości miałeś przyjemność przeglądania naszego katalogu, prawdopodobnie nie zdawałeś sobie sprawy z ilości wędzisk do wyboru. Jak doskonale wie większość wędkarzy - jesteśmy producentem specjalistycznych wędzisk - jednak czego większość nie wie - naszą specjalnością jest różnorodność.

Kiedy poświęcasz się sprzedaży istniejącej od 60 lat marki Lamiglas, poddajesz się niewątpliwie wyzwaniu. Najistotniejsza jest znajomość cech wędkarza, któremu wędka ma pomóc maksymalizować jego sukces. Nauczyliśmy się, że w biznesie tak przesiąkniętym czynieniem wyboru, ułatwianie go Tobie jest naszym głównym celem. Przez lata nie było mowy o zmianie naszej koncepcji. Być może nie potrzebujesz dzisiaj wszystkich wędzisk, ale kiedy taki dzień nastąpi, będziesz dokładnie wiedział gdzie się udać.

Czym jest dla Ciebie zaufanie?
Stan najwyższego zadowolenia osiągniesz wówczas, gdy każdy czynnik pracy Twojej wędki będzie kontrolowany z absolutną nieskazitelnością. Rzut, praca w wodzie, walka oraz taniec zwycięstwa. Najlepiej wyjaśnią to dziesiątki tysięcy wędkarzy, Ci którzy posiadają już Lamiglasa. Poszukaj ich, gdy następnym razem będziesz nad wodą. To są Ci z rybami w siatkach oraz zaufaniem wypisanym na twarzach.

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.11 s