Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > Power Pro

Plecionka Power Pro

Jedna z najbardziej znanych plecionek wędkarskich na świecie. Produkt, który zebrał najlepsze opnie wśród ogromnej grupy wędkarzy. Plecionka Power Pro zasłynęła z wyjątkowej trwałości oraz niewiarygodnej mocy. To właśnie ta oryginalna plecionka Power Pro zapoczątkowała przełom w wędkarstwie spinningowym i to od legendarnej Power Pro wszystko się zaczęło. Legendarna amerykańska firma do dziś produkuje swoje plecionki na bazie włókna Spectra, uznawanego za najtrwalsze i najbardziej mocne. Dziś produkty Power Pro doczekały się wielu zmian technologicznych a wędkarze dzięki temu mają możliwość łowienia na produkty o wyjątkowych parametrach.
Raty 0%

Plecionka Power Pro

Współczesne wędkarstwo spinningowe bardzo mocno związane jest z plecionką. Wielu wędkarzy nie wyobraża sobie aby nawinąć na kołowrotek zwyczajną żyłkę i wybrać się na szczupaka czy sandacza. Producenci przygotowali wiele modeli i rodzajów plecionek spinningowych. Dziś na świecie istnieje dosłownie kilka może kilkanaście fabryk, które produkują specjalistyczne plecionki spinningowe. Dystrybutorzy, sprzedawcy bardzo często podobne produkty sygnują swoimi markami aby powiększać ofertę plecionki w swoich katalogach. Firma Power Pro produkuje plecionkę od wielu lat. Niezmiennie właśnie produkty tego amerykańskiego producenta zyskują świetne opinie i pozyskują nieustanie nowych zadowolonych klientów.

Power Pro

Bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i popularnych plecionek spinningowych na świecie. Swoją popularność zdobyła jeszcze w latach 90-tych kiedy jako prawdopodobnie pierwsza pojawiała się na rynku amerykańskim. Wówczas właśnie ten produkt, plecionka Power Pro ustanowiła zakończenie pewnej ery w wędkarstwie spinningowym. Początkowo wędkarze do plecionek podchodzili z dużą doza niepewności i nawet pojawiały się opinie co do zastosowania produktów tego typu. Natychmiast jednak po tym jak wędkarze nawinęli plecionki na szpule swoich kołowrotków, odmienili swoje wędkarstwo diametralnie. Po raz pierwszy zestawy nabrały prawdziwej czułości. Możliwe było zastosowanie zdecydowanie cieńszych linek, co zadecydowało o większej odległości rzutów oraz ich większej celności. Po raz pierwszy plecionki Power Pro dały możliwości holowania rekordowych okazów na znacznie delikatniejsze zestawy. Tak zmieniła się historia wędkarstwa w latach dziewięćdziesiątych. Dziś po wielu latach plecionka Power Pro doczekała się wielu rożnych modeli i wersji kolorystycznych. Wędkarze morscy otrzymali piekielnie wytrzymałe i niemal niezniszczalne linki a po drugiej stronie wędkarstwo w wersji ultralight nabrało nowego wymiaru.

Plecionka Power Pro opinie

Wędkarz, który staje przed wyborem drogiego produktu jakim są plecionki spinningowe bardzo często oczekuje jasny i klarownych informacji czasem opinii o plecionce. Dla spinningstów istotnych jest kilka kluczowych parametrów i cech plecionki. Po pierwsze trwałość oraz moc. Kolejna sprawa to utrata koloru, układanie na szpuli kołowrotka oraz możliwość oddawania maksymalnie długich rzutów. Plecionka Power Pro opinie zbiera bardzo pozytywne ze względu na doskonałe parametry użytkowe oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Opinie o plecionce Power Pro budowane są od kilkunastu lat i niezmiennie są bardzo pozytywne. Wędkarze którzy wybiorą linkę amerykańskiego producena w zdecydowanej większości wracają do produktu Power Pro.