Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Okulary polaryzacyjne > Shimano Yasei Silver Mirror

Shimano Yasei Silver Mirror

okulary polaryzacyjne Shimano Yasei
okulary polaryzacyjne Shimano Yasei
wędkarskie okulary polaryzacyjne Shimano Yasei
Cena:

147.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
NOWOŚĆ
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Okulary przeciwsłoneczne okulary polaryzacyjne Shimano Yasei posiadają polaryzacyjne soczewki TAC z efektem lustra, w zależności od wybranego modelu. Matowa, czarna oprawka z Grilamidu TR 90 jest niezwykle wytrzymała i wyposażona w gumowe wstawki, które zapewniają pewne i wygodne dopasowanie.

Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne są niezbędnym wyposażeniem każdego wędkarza. Soczewki polaryzacyjne eliminują odblaski wody, co umożliwia lepszą i bardziej klarowną widoczność pod wodą, jednocześnie zwiększając zdolność do lokalizacji ryb.

Okulary polaryzacyjne Shimano Yasei - cechy produktu:

  1. Polaryzacyjne soczewki TAC z efektem lustra: Soczewki polaryzacyjne eliminują odblaski wody, co poprawia widoczność pod wodą. Efekt lustra może dodatkowo zmniejszać ilość wpadającego światła, co jest korzystne w jasnych warunkach.
  2. Matowa, czarna oprawka z Grilamidu TR 90: Wykonana z wytrzymałego i lekkiego materiału, zapewnia trwałość oraz wygodę noszenia.
  3. Gumowe wstawki: Zwiększają pewność i wygodę dopasowania okularów, zapobiegając ich ślizganiu się podczas aktywności na zewnątrz.

Dzięki tym cechom okulary polaryzacyjne Shimano Yasei są trwałe, komfortowe i funkcjonalne, stanowiąc niezawodne wyposażenie dla wędkarzy, którzy potrzebują doskonałej ochrony oczu i lepszej widoczności pod wodą.


ModelCena
Yasei Silver Mirror 147.00 PLN
ModelCena
Yasei Silver Mirror 147.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.26 s