Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made

Jerki na bolenia

Gatunek ryby rozwiń
Rodzaj przynęty rozwiń
Długość rozwiń
Głębokość pracy rozwiń
Stwórz zestaw
Twój wybór:
WYCZYŚĆ
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Jerki na bolenia – niezawodna broń na rapy

W ostatnim czasie jerki na bolenia cieszą się sporą popularnością. Wszystko dlatego, że są to jedne ze skuteczniejszych przynęt na tego drapieżnika. Znane i cenione przez doświadczonych wędkarzy i miłośników boleni, coraz częściej wybierane są przez młodych i dopiero uczących się fachu amatorów wędkarstwa. Jerki na bolenia wyróżnia przede wszystkim specyficzna praca. Delikatne bujanie na boki i powolne kolebanie przynosi szybkie i widoczne efekty.

Jerki na bolenia w akcji

Jerki boleń to skuteczna broń, która pomoże w zmaganiach z nieustępliwą rapą. W ofercie sklepu wędkarskiego Corona Fishing znajdziemy oczywiście idealnego przedstawiciela tej przynęty, a będzie nim jerk na bolenia o nazwie Asper. Asper cieszy się dużym zainteresowaniem, dostępny jest przy tym w czterech różnych wersjach, z których każda to przynęta mierząca 8 cm i ważąca 12 gramów. Jerki boleń Asper to od samego początku przynęta na bolenia stworzona specjalnie z myślą o łowieniu tego gatunku, dokładnie przemyślana w swej budowie. Jerki na bolenia mieniące się odcieniami złota oraz srebra będą doskonale widoczne w wodzie, niezależnie od jej przejrzystości.

Dlaczego warto się zaopatrzyć w jerki na bolenia?

Jerki na bolenia powinny na dobre zagościć w pudełkach z przynętami wszystkich ceniących się wędkarzy spinningowych. Czym charakteryzuje się Asper? Otóż ten jerk ma w sobie coś wyjątkowego. Przede wszystkim jest niezwykle lotny. Przynęta może być zarzucana na naprawdę imponujące odległości, przy czym jest celna i finalnie trafia tam, gdzie trzeba. Jeśli chodzi o pracę, to przynęta ta potrafi działać na kilka sposobów. Zdecydowanie można o niej powiedzieć, że jest wielozadaniowa. Jerki na bolenie Asper podczas prowadzania w jednostajnym tempie delikatnie lusterkują i wykonują ledwie wyczuwalne ruchy samym ogonkiem. Gdy zaczynamy przyspieszać, kieruje się w stronę powierzchni, co przypomina zachowanie uklei. Uznaje się jednak, że najlepsze efekty można osiągnąć prowadząc ją po łuku, w tempie wyraźnie nierównym i stosunkowo wolnym. Przynęta uzbrojona w kotwicę 6 to niezawodna broń w walce z boleniami na każdym łowisku.
0.9 s