Remik 2009-05-02 22:22

Człowiek CF
Człowiek CF
Posty: 3388
Dziś zrobiliśmy sobie mały majowy eksperyment i postanowiliśmy wystartować w zawodach koleżeńskich organizowanych przez koło wędkarskie 56 w Warszawie.

Gratulacje dla Tomasza, nasz forumowy TomCast zajął rzutem na taśmę 3 miejsce.

Posty: 271
A kolega OSA wygrał 1 zawody GP w tym roku w kategorii junior jako członek Klubu WKS Konger Krosno Odrz. Jeszcze raz gratulacje !!!

"Puchar Ziemi Lubuskiej"

Tym razem do domu z pucharem wrócił kolega Czarny (3 miejsce) i kolega Dero (4 miejsce)- Klub WKS Konger Krosno Odrz. GRATULACJE !!!

Posty: 271
W dniach 10-11.07.2010 odbyły się spinningowe mistrzostwa okręgu zielonogórskiego. Kolega Maciej Osuch ( OSA ) w kategorii juniorów zdobył 1 miejsce i tym samym zakwalifikował się na mistrzostwa Polski ! W kategorii seniorów nie było juz tak łatwo ale ogólnie wyniki były dobre. Łukasz Doering ( DERO ) zajął 2 miejsce, kolejne 3 miejsce zajął nasz kolega z klubu Andrzej Sukiennik, 5 miejsce przypadło dla mnie a 6 kolejny nasz zawodnik z klubu Radosław Śmiejkowski . Wszyscy klub : WKS KONGER KROSNO ODRZAŃSKIE. Za tydzień klubowe mistrzostwa okręgu - liczymy na dobry wynik !!!!

Posty: 271
No i farciarz DERO jedzie też na spinningowe mistrzostwa Polski. Kolega który wygrał mistrzostwa okręgu nie jedzie i Dero po prostu wskoczyl na jego miejsce. Ja też jade ale jako opiekun Osy. Okręg płaci za wszystko wiec trzeba jechac......... :-)
offline
Remik 2010-07-16 12:12

Człowiek CF
Człowiek CF
Posty: 3388
Chłopaki - szczere gratulacje. Czarny Ty to jesteś normalnie Pan TRENER.
offline
czarny79 2010-07-16 14:09

Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
No ktoś musi Ose przypilnować żeby wygrał !!!!!
offline
wobler129 2010-07-16 15:18

Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3456
Wow to pozostaje tylko życzyć powodzenia, a w jakim terminie odbywają się mistrzostwa?
offline
czarny79 2010-07-16 15:34

Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
4-8 sierpień - Toruń - Trzymajcie kciuki !!!!

Posty: 271
Za tydzień Puchar Lata (okręgowe) tutaj wyniki powinny być lepsze .

Za trzy tygodnie Klubowe Mistrzostwa Polski w Słubicach na Odrze - też liczymy na lepsze wyniki gdyż zawody są na '' naszej wodzie ''. Ja , Osa i Dero = jedna drużyna .
offline
pawelekk 2010-08-23 14:16

Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Czarny79, to bedziesz łowił w "moim" sektorze (Górzyca) Jak chcesz sie coś dowiedzieć o miejscówkach to pytaj śmiało