Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made

Wahadłówki głowacica

Gatunek ryby rozwiń
Rodzaj przynęty rozwiń
Długość rozwiń
Głębokość pracy rozwiń
Stwórz zestaw
Twój wybór:
WYCZYŚĆ
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Wahadłówki na głowacicę polecają się wędkarzom

Głowacica to ryba, która osiąga naprawdę imponujące rozmiary, zatem do jej złowienia będziemy potrzebować najwyższej klasy sprzętu. Ryby te w ostatnim czasie odzyskują swoją dawną popularność, co zawdzięczamy przede wszystkim intensywnemu zarybianiu wód. Wędkarze z nadzieją na złapanie imponującego okazu zjawiają się nad brzegiem i wyczekują sukcesu. W tym celu niezbędne są im oczywiście sprawdzone i niezawodne przynęty. Wahadłówki głowacica to niezbędny, ale też niezawodny element ich wyposażenia. Dlatego nie powinno zabraknąć go w żadnym zestawie wędkarskim.

Czym są wahadłówki na głowacicę?

Wahadłówki na głowacicę mają tę zaletę, że ich ruchy niemal do perfekcji przypominają sposób poruszania się żywych istot wodnych, stanowiących naturalny pokarm ryb. Nietuzinkowa praca, doskonale wabiące refleksy świetlne i trwałość przynęty to tylko niektóre z zalet, jakimi mogą pochwalić się wahadłówki na głowacicę. Tym, o czy nie można zapomnieć, opisując tę błystkę wahadłową, jest jej niepowtarzalny ruch po wodą. W czasie ściągania przynęta ta delikatnie pochyla się na boki, przypominając bezbronną rybkę. Żadna głowacica nie przepuści okazji jej złapania. Wszystko to sprawia, że wahadłówki na głowacicę tak dobrze pracują w niesprzyjających warunkach rwących rzek o kamienistym i nierównym dnie, czyli w miejscach, gdzie głowacica często występuje.
Przynęty dostępne w sprzedaży wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej sprawiają, że pomimo wielokrotnego użytkowania prezentują się niezmiennie perfekcyjnie. Big Spoon to wahadłówka stworzona specjalnie do łowienia największych gatunków ryb. Wahadłówka tego typu doskonale poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem, a dzięki swojej prostej konstrukcji będzie służyć niezawodnie przez wiele lat.
Wahadłówki na głowacicę to nie jest pierwszy wybór większość wędkarzy planujących złowienie pokaźnej głowacicy, jednak powinni oni wiedzieć, że może okazać się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Dlatego kompletując swój zestaw wędkarski pamiętajmy, by znalazło się w nim choć kilka błystek wahadłowych, oczywiście, w różnych rozmiarach i kształtach, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będą nam one potrzebne.
 
0.87 s