Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Wędki Corona Fishing > Atut Zed > Atut Zed

Atut Zed

wędka sandaczowa
wędka sandaczowa
wędka sandaczowa corona fioshing
wędka sandaczowa
przelotki wedka na sandacza
wędka na sandacza z opadu uchwyt kołowrotka
wędka na sandacza dolnik
Cena:

3470.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Nasz najnowszy projekt, który realizowany był przeszło dwa lata. Dziś z ogromna dumą możemy przedstawić wam wędki, które stanowią przełom w nowoczesnym wędkarstwie, wędki które kryją w sobie nieosiągalne do tej pory parametry i właściwości. Celem Atut Zed było wyprodukowanie maksymalnie uniwersalnej wędki na sandacza, którą wykorzystasz do łowienia wszelkimi metodami jigowymi. Zależało nam na konstrukcji blanku, który pozwoli jednocześnie na komfortowe operowanie woblerami oraz innymi przynętami stawiającymi opór w wodzie.  Kluczowe było też wykorzystanie w danym modelu maksymalnie szerokiej gramatury przynęt.
Tak powstała wędka na sandacza z opadu, którą względem określonego modelu możesz śmiało wykorzystać do wszelkich metod, które stosowane są do łowienia sandaczy.  Wędka sandaczowa Atut Zed posiada ogromny zapas mocy w dolniku a w połączeniu z wyjątkowo finezyjną częścią szczytową stanowi najbardziej uniwersalną wędką służącą do łowienia na cykady, koguty, woblery wertykalne i oczywiście gumy we wszelkiej możliwej kombinacji zbrojenia.
Atut Zed nawiązuje w swojej konstrukcji do amerykańskich blanków w klasie Inshore, które zyskały ogromną grupę fanów ze względu na połączenie finezji i mocy. Wędka na sandacza Atud Zed występuje w długości 250cm, dzielona jest na dwie części. Wędki zostały uzbrojone w przelotki REC RSPGB, które dodatkowo zwiększają czułość blanku a jednocześnie są praktycznie niezniszczalne.

Specyfikacja Techniczna:
  • Blank: najwyższej jakości moduł węgla 58/50 msi, wsparty kompozytem Nanoflex w szczytowej części. Całość daje ogromną sprężystość, wyjątkową czułość oraz ogromną odporność na urazy mechaniczne. Kompozyt Nano/Carbon to połączenie w jednej długości blanku kilku rodzajów materiału o zróżnicowanej charakterystyce.
  • Przelotki:  Stop tytanowo niklowy REC RSPGB. Przelotki RECOIL wykonane są z niezwykle twardego, ale elastycznego metalu, który nie koroduje w żadnym środowisku i powraca do swojego pierwotnego kształtu po wielokrotnych odkształceniach. Przelotki dają największą czułość oraz są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne.
  • Przelotka szczytowa: Fuji Torzite Titanium T2
  • Rękojeść: Ekskluzywny i wyjątkowo trwały, czarny korek klasy Super Fine dodatkowo zaimpregnowany preparatem Cor Seal.


ModelDŁUGMOCAKCJACZĘŚCIMOC LINKIPRZYNĘTAWAGACena
AT250MLF2250cmMLModerate X-Fast2do 7kgdo 20g145g3 470.00 PLN
AT250MF2250cmMModerate X-Fast2do 9kgdo 30g155g3 570.00 PLN
ModelCena
AT250MLF23 470.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 250cm
MOC: ML
AKCJA: Moderate X-Fast
CZĘŚCI: 2
MOC LINKI: do 7kg
PRZYNĘTA: do 20g
WAGA: 145g
AT250MF23 570.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 250cm
MOC: M
AKCJA: Moderate X-Fast
CZĘŚCI: 2
MOC LINKI: do 9kg
PRZYNĘTA: do 30g
WAGA: 155g
bogimed@tlen.pl
Szczerze polecam firmę Corona Fishing za bardzo dobry kontakt z klientem i fachowym doradztwem. ATUT ZED do 20 gram to kijek wręcz idealny, blank i uchwyt z ciemnego korka wykonane są perfekcyjnie. Praca spinningu na przelotkach RECOIL fantastyczna a czułość blanku na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca kijek oraz firmę jako godnego zaufania sprzedawcę.\r\nPozdrawiam serdecznie.
ico72
Kijek prezentuje sie przepieknie( ten ciemny korek na rękojeści , w połączeniu z czarnym matowym blankiem i \" drucianymi \" przelotkami ) nadaje mu wyjątkowego charakteru i odrobiny nostalgii.\r\nWyjątkowa jest również jego praca i nigdy wcześniej nie spotkałem sie z kijem o tak subtelnym szczycie i mocnym dołem ( TO NIE JEST WKLEJANKA)no chyba ze w starych szklakach.\r\nTen delikatny szczy doskonale sygnalizuje to co dzieje sie na drugim końcu z przynętą i faktycznie można z śmiało powiedzieć ze kij sprawdza sie wyśmienicie zarówno z guma , woblerem , jak i z blaszka.\r\nJestem przekonany ze każdy kto weżnie go do ręki zakocha sie w nim bez pamięci :)
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.7 s