Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made

Jerki na suma

Gatunek ryby rozwiń
Rodzaj przynęty rozwiń
Długość rozwiń
Głębokość pracy rozwiń
Stwórz zestaw
Twój wybór:
WYCZYŚĆ
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Jerki na suma - zawsze dobry wybór

Z całą pewnością jerki na suma sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od pory dnia, roku, czy panującej w danym dniu pogody. Jerki to także przynęty, które sprawdzają się na różnych głębokościach, dlatego też z powodzeniem pomogą nam zmierzyć się z sumem. Pamiętać należy oczywiście by poza przynętą, również pozostałe elementy zestawu wędkarskiego były jak najlepszej jakości. W końcu zmierzymy się z prawdziwym gigantem. Złej jakości sprzęt niestety mógłby zostać w tej walce pokonany, a to byłaby ogromna strata – zarówno pieniędzy, jak i udanego połowu.

Co warto wiedzieć o sumie?

Sum to ryba o pokaźnych wymiarach – zarówno jego długość, jak i waga są imponujące. Dlatego drapieżniki te robią tak duże wrażenie na wędkarzach i dla wielu z nich stanowią prawdziwe wyzwanie. Do spełnienia największych marzeń, czyli złowienia rekordowego suma, będą jednak potrzebne niezawodne przynęty. Trwałe i wytrzymałe, jak jerki na suma.

Jerki na suma, którym żaden drapieżnik się nie oprze

Jerki na suma, które z pewnością zwrócą jego uwagę, znajdziemy w sklepie wędkarskim Corona Fishing. Nie każdy wie, że z założenia przynęty te były tworzone z myślą o łowieniu szczupaków, jednak z upływem czasu okazało się, że ich skuteczność w walce z sumami jest równie imponująca.  Jerki na suma to przynęty o pokaźnych rozmiarach i sporej wadze. Te o długości 15 centymetrów będą bardzo dobrze widoczne nawet w mętnej wodzie i na sporej głębokości, gdzie promienie słoneczne docierają w ograniczonej ilości. Chociaż zdaniem producentów najlepsze rezultaty mogą ociągać na głębokości dochodzącej do 4 metrów.
Ogromnym plusem tej przynęty jest to, że od momentu zetknięcia się z wodą niemal nieustannie się porusza. Wirowanie to wabi sumy za sprawą podwodnych sygnałów akustycznych. Co ważne, ten ruch zwraca uwagę nawet z bardzo dużej odległości. Jerki na suma od Corona Fishing to niepowtarzalny mix dwóch rodzajów przynęt spinningowych, dlatego też ich skuteczność jest na tak wysokim poziomie. Jerki na suma to najlepszy wybór, tym bardziej że z ich pomocą złowimy nie tylko sumy, ale znacznie więcej cennych i okazałych drapieżników.
 
2.57 s