Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Poradniki
Tips & Tactics
Łowienie na wleczonego
2010-12-10 00:00

poznaj tego autora Admin

Sandacz na wleczonego.


Pierwszy raz w tym roku złowiłem kilka sandaczy szurając gumę po dnie. Wielu wędkarzy prowadzi gumkę standardowo czyli w opadzie. U nie sprawdziło się wleczenie. Tak samo było z ulubionymi przeze mnie ostatnio kogutami. Miałem na nie nawet brania wtedy gdy przynęta leżała nieruchomo na dnie. Zwykle jak sandacze brały z opadu nie brały na szurane przynęty. Jak nie chciały agresywnego podrywania biły w ciągniętą gumę. Podobnie kiedyś starsi spinningiści stosowali martwe rybki. Tak łoili i sandacze i piękne szczupaki. To taki mój trick na sandacza i okonia z tego roku.


Zgłoszenie nadużycia
Temat zgłoszenia
Opis problemu:

Udostępnij poradę:
Facebook Google Bookmarks Twitter LinkedIn

Zgłoś nadużycie

Najnowsze wpisy
Okoń
Okoń (Perca fluviatilis) jest to ryba z gatunku okoniowatych, zaliczana do drapieżnych ryb słodkowodnych. Na całym świecie występują 3 gatunki okonia: -okoń azjatycki -okoń północnoamerykański ...»
Szczupak
Szczupak (Esox lucius) jest to ryba drapieżna z rodziny szczupakowatych. Jest to ryba rozprzestrzeniona bardzo szeroko. Zasięg tych ryb wyłącznie w słodkich wodach jest największym naturalnym zasięgiem. Szczupaki ...»
Sandacz
Sandacz (Sander lucioperca) to ryba z rodziny okoniowatych. Występuje w rzekach nizinnych, zbiornikach zaporowych, jeziorach oraz wyrobiskach. Sandacze mogą występować również w przybrzeżnych wodach ...»
Przynęty na tęczaka
Pstrąg tęczowy zazwyczaj kojarzony jest ze stawami hodowlanymi. W tych miejscach najczęściej ryby łowione są na obrotówki, gumki czy niewielkie woblerki. Ciekawostką jest występowanie tęczaków w ...»
Woblery na opaskę
Opaskowe wędkowanie to bodaj najbardziej atrakcyjny sposób rzecznego kuszenia ryb. W ten sposób możemy złowić piękne klenie i jazie. Świetnie łowi się na opaskach również sandacze i ...»
Raty 0%
0.07 s