Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made

Obrotówki na białoryb

Gatunek ryby rozwiń
Rodzaj przynęty rozwiń
Długość rozwiń
Głębokość pracy rozwiń
Stwórz zestaw
Twój wybór:
WYCZYŚĆ
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Obrotówki na białoryb - czy warto się w nie wyposażyć?

Wśród wielu sprawdzonych obrotówek z pewnością znajdą się egzemplarze, które doskonale sprawdzą się w walce o białoryb. Metoda spinningowa w łowieniu tej ryby pozwoli osiągać niesamowite efekty. Do tego będzie nam potrzebna dobrej jakości, sprawdzona i polecana przez doświadczonych wędkarzy przynęta. Obrotówki na białoryb to wybór, który się opłaca – zwinna, finezyjna i zwrotna, z pewnością sprosta największym wyzwaniom.

Gdzie kupić obrotówki na białoryb?

Obrotówki na białoryb znajdziemy oczywiście w sklepie wędkarskim Corona Fishing. Co najważniejsze przynęty te z pewnością zagwarantują nam najwyższą jakość na rynku. Obrotówki uznawane są za niezawodne i niezwykle skuteczne, dlatego cieszą się popularnością zarówno wśród młodych, jak i starszych wędkarzy. Ich konstrukcja jest dość skomplikowana, jednak po niedługim czasie użytkowania nie będzie miała ona dla nas żadnych tajemnic. 
Jaki model  obrotówki na białoryb wybrać?
Obrotówki na białoryb to przede wszystkim modele Klepanka. Na początek Ultralight , czyli najmniejsza błystka obrotowa spośród wszystkich dostępnych na rynku przynęt wędkarskich. Te niewielkie obrotówki na białoryb najlepiej sprawdzają się w łowieniu wzdręgi, choć z powodzeniem i tą samą skutecznością złowimy nimi wiele innych gatunków ryb, także pstrągi. Klapanki Ultralight mają zaledwie 1,5 cm długości. Ich waga jest również niezwykle mała, bo to tylko 1 gram. Pomimo tak małych rozmiarów są one niemalże perfekcyjnie wykonane, a ich praca zasługuje na uznanie. Miejsca, gdzie warto je wypróbować, to przybrzeżne pasy jezior, zarówno tych większych, jak i zupełnie malutkich, ale i wszelkiego rodzaju rzeki.
Kolejne obrotówki na białoryb to Klepanki Long i Aglia. Tu warto podkreślić nie tylko niesamowitą jakość wykonania, ale i lotność oraz celność tych przynęt. Sprawdzają się w wodach stojących oraz w rzekach o różnym nurcie, są zatem wielozadaniowe i uniwersalne. Wszystkie obrotówki prezentują się okazale, mają misternie młoteczkowane skrzydełka, a ich praca zasługuje na uznanie.

 
1 s