Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Kołowrotki > Penn Reels > Szpula zapasowa Slammer
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Kołowrotki Penn

Penn to jedna z niewielu Marek produkujących kołowrotki spinningowe, która znana jest chyba wszystkim spinningistom na świecie.  Kołowrotki Penn to synonim jakości i trwałości. Amerykańska firma Penn od dziesiątek lat produkuje dość specyficzne ale znane z trwałości młynki. Zasłynęła z produkcji kołowrotków morskich. Dziś w ofercie znajdziemy szereg różnego rodzaju produktów dostosowanych do wielu technik łowienia

Kołowrotki spinningowe Penn

Kiedy staniemy przedwyborom mocnego i trwałego kołowrotka na pewno zetkniemy się kołowrotkami spinningowymi Penn. Dla wielu wędkarzy właśnie te młynki dają możliwość zastosowania w najtrudniejszych warunkach. Kołowrotki spinningowe Penn w Polsce zasłynęły głównie za sprawa legendarnego Penn Slammer. To właśnie ten kołowrotek jest najbardziej znany i najczęściej wybierany na rynku. Wielu łowców troci czy łososie bardzo ceni sobie bardzo trwałe kołowrotki Penn Spinfisher. Cecha obu kołowrotków jest ich trwałość i moc. Zwykło się mówić że Slammera i Spinfishera nie sposób zniszczyć.

Kołowrotek Penn na troć

Popularność Penna prawdopodobnie zaczęła się od trociarzy. To oni popularyzowali moc i niezawodność kołowrotków amerykańskiego producenta. Już wiele lat temu nad pomorskimi rzekami bardzo często spotykaliśmy wędkarzy łowiących na legendarne Penn Slammer oraz Penn Spinfisher. Dziś mimo nowej mody kołowrotki Penn nadal bardzo często widziane są przypięte do mocnych wędek trociowych

Kołowrotek Penn na suma

Sumy to poważne wymagania co do kołowrotka. Tu kolejny raz kłania się marka Penn i jej największe modele kołowrotków. Sumarze od wielu lat namiętnie wykorzystują kołowrotki Penn w rozmiarze od 4500 do nawet tych największych czyli 10500. Sumowe kołowrotki Penn pozwalają na największe obciążenia ich przekładnia nie boi się praktycznie żadnego obciążenia.

Kołowrotek Penn na sandacza

Sandaczowe łowy to bardzo często ciężkie zestawy. Stosowane główki jigowe czy koguty wymagają mocnej wędki i mocnego kołowrotka. Jak jednak pogodzić ciężką i niezniszczalna przekładnię z maślana praca kołowrotka. Tutaj kolejny raz z pomocą przyszłą firma Penn i dała swoim klientom kołowrotki niezniszczalne ale pracujące dokładnie tak abyś poczuł podczas nawijania linki największy komfort. Kołowrotek Penn Clash to idealne rozwiązanie do sandaczowego zestawu.
1.08 s