Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Plecionki > Power Strike > Power Strike White

Plecionka Power Strike Biała

plecionka power strike
plecionka power strike
power strike biała

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Plecionka PowerStrike to linka stworzona z użyciem najwyższej technologii, zrobiona w 100% z włókien Spectra®. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie wysokomodułowe włókna, wykorzystywane do produkcji kamizelek kuloodpornych stosowanych przez wojska amerykańskie. To właśnie włókna Spectra® decydują o najmniejszej chłonności wody spośród wszystkich plecionek produkowanych na świecie. Plecionka Power Strike podczas wielogodzinnego łowienia powiększa swoją objętość zaledwie o 4% - żaden konkurencyjny produkt nie może równać się z tym wynikiem. Dzięki takim parametrom, twoje rzuty będą zawsze celne i długie. Plecionka Power Strike jest jedyną na świecie plecionką pozbawioną dodatków masy poliestrowej, co wpływa na jej wyjątkową gładkość, miękkość i wiotkość. Wytrzymałość na węźle oceniana jest jako 4-6 razy mocniejsza, niż klasowe żyłki o tej samej grubości.
Wyjątkowa moc włókna  Spectra® powoduje, że nasza plecionka Power Strike jest praktycznie niezniszczalna. Jeśli wędkujesz w łowiskach z duża ilością kamieni, korzeni i innych zawad, nie będziesz zmuszony co kilka chwil wymieniać ostatnich metrów linki.

zebi
Bardzo mocna już killa razy nad wodą sprawuje się świetnie. Na Jasień obaczymy co pokaże
Żiru
fajne plecionki, nabyłem 8 i 10 lb, jak na razie spisuje świetnie.
niezarejestrowany
Świetna Plecionka której chyba nie trzeba polecać..... Łowię nią bardzo często zarówno na zbiorniku jak i dużej rzece nizinnej .....Smiało wytrzymuje 3 sezony 10 lb smiało można holować słonia przez Jordan .
vegett
dziwi mnie brak informacji na temat włókien vectran.... tak jak pisał poprzednik jest tylko info o spectra. ale ostatecznie pletka extra. na forach piszą że przegrubiona lecz co ciekawe nigdzie nie ma opisanej grubości, więc skąd informacja o przegrubieniu? nie wiem. :) cienka nie jest lecz ta wytrzymałość. 10 lb robi wrażenie, więc mocniejsze muszą mieć siłę słonia :))
niezarejestrowany
Andrzej
plecionka 8lb cienka jak włos, mocna jak żadna, śliska i cicha.
W opisie towaru na stronie jest mowa o włóknach Vectran, ja dostałem plecionkę z włókien Spektra i inne opakowanie, taką plecionkę sprzedaje sklep Pirania po 90 zika. Czy to ta sama plecionka???
krystian_w
Niesamowita wytrzymałość (20lb), dalekie rzuty, łatwe robienie węzłów, produkt po pierwszych testach nad wodą nie zawodzi, oby po 2-3 sezonach była tak wytrzymała choć 80% co teraz.
Luka
świetna plecionka, chyba nie trzeba polecać
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.2 s