Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery SS > Krąpik Mały

Krąpik Mały

woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Drewniany Krąpik SS od Sławka Szuszkiewicza. Przedziwny woblerek, który całą tajemnicę skrywa w swoim sercu, czyli rodzaju drewna i sposobie obciążenia. Chudy Krąpik to przynęta, która swoim charakterem przypomina nieco najlepsze cykady Sławka Szuszkiewicza. Bardzo wyraźna praca boczna praktycznie pozbawiona jest ruchu ogonka i głowy. Wyjątkowo mocne migotanie połączone jest oczywiście ze słynna pracą "S" (wężyk).

Krąpik Mały to wobler bardzo uniwersalny. Doskonale nadaje się do łowienia na wszelkich wodach płynących, oraz przybrzeżnej partii jezior, starorzeczy czy stawów. Krąpik to świetna przynęta na okonie, pstrągi, klenie i jazie. W trakcie upalnego lata niezastąpiony na bolenie.

KOLORY:  SI - specyficzny kolor powstały z połączenia niklu i opalizującej perły. Grzbiet malowany na ciemny grafit. Osiągnięty efekt to naturalny kolor drobnego narybku. KW - czyli kawasaki, to połączanie złota i opalizującej perły, tzw. "stare złoto", czyli kolor uwielbiany przez ryby żyjące w czystej i prześwietlonej wodzie. Dopełnieniem jest magiczna oliwka zakrapiana denaturatem. PST - pstrągowy wzór, czyli stare złoto w kontraście z brązami i pomarańczami. ORG - tajemna mandarynka, czyli stare złoto w połączeniu z jaskrawym pomarańczem na grzbiecie.


johanes26
Te arcydzieła z pod ręki Pana Sławka są niesamowite.Tu nie trzeba niczego reklamować.Co prawda wobki jeszcze w wodzie nie były ale mam nadzieje że już w lutym to się zmieni
konrad_mroczek@wp.pl
Przynęta świetna już łowi na Wiśle a sklep wiadomo pełna profeska
czarny1
Chyba najlepiej pracujący wobler jaki miałem w ręku... Niestety na razie używam większych przynęt i nie sprawdziłem skuteczności na pstrągach.
zambezi
Super woblerek. Co prawda nic jeszcze na niego nie złapałem ale w Wiśle w tym roku bryndza totalna. trzeba bardzo uważać, przetrałować najpierw dno aby nie zaczepić o jakiś s...f bo to prawdziwe cacko!
Luka
Niesamowity wobler - jak wszystkie przynęty z pod znaku SS.
W drugim rzucie fajny wiślany okoń, niestety chwilę później urwałem wobler :( a wszystko przez dziadowski wolfram.
Ta przynęta ma już stałe miejsce w moim pudełku.
Tagi: wobler, pstrąg
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.31 s