Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Spinner CF > Spinner 4g

Spinner 4g

wirujący ogonek
wirujący ogonek
wirujący ogonek
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Spinner CF został stworzony do zastosowania w specyficznych warunkach. Podstawową cechą wirujących ogonków jest odległość rzutów oraz ciekawa, kusząca praca. Spinner CF pracuje natychmiast po zetknięciu  z wodą, dzięki czemu przynęta wabi w każdym etapie prowadzenia. To, co wyróżnia nasze przynęty, to zastosowanie trójramiennej kotwicy, co znacznie zwiększa skuteczność  przynęty. Najważniejszą jednak innowacja jest specyficzne zamocowanie skrzydełka niemal w samym korpusie, co dodatkowo podnosi skuteczność zacięć.

Najmniejsze modele sprawdzają się przy połowie kleni, jazi i oczywiście okoni. Można nimi łowić przy dnie oraz w toni. Spinner CF odkrywa też nowe możliwości przy połowie kleni i jazi. Ogonki możemy prowadzić w niewielkich rzekach między roślinami, gdzie inne przynęty często się zaczepiają o podwodne rośliny. Operowanie ciężkimi Spinnerami CF przy dnie pozwoli nam łowić okonie, sandacze i szczupaki.


pantosik
Ciężki, ładnie niesie, wyniki kleniowe zadowalające. Wersja SI na fotce wydaje się jaśniejsza, w rzeczywistości dość ciemna. Ale warte polecenia i swojej ceny.
niezarejestrowany
polecam na pstrągi : byłem trzy razy i za każdym razem kilkanascie złapanych :)
niezarejestrowany
Ładny, zgrabny może jakaś odmiana dla mazurskich garbusków.
Produkty zakupione razem z tym